Zapisy na Jerycho

O akcji

O akcji Jerycha różańcowego za Ukrainę możesz przeczytać tutaj.

Zobacz wolne terminy i dopisz się

Świadectwo poprzedniej modlitwy

DataGodzinaDostępność
27.02   ndz12:00ks. Rafał
27.02   ndz12:30Ks. Piotr
27.02   ndz13:00Jolanta Soroka
27.02   ndz13:30Natalia Senator
27.02   ndz14:00Violetta Latkowska
27.02   ndz14:30Mirosław Latkowski
27.02   ndz15:00Magda i Igor Tamborscy
27.02   ndz15:30Krzysztof
27.02   ndz16:00Jolanta i Michał Rogacze
27.02   ndz16:30Lidia Jagieło
27.02   ndz17:00Natalia P.
27.02   ndz17:30Agnieszka Jagieło
27.02   ndz18:00Marzena Przystał
27.02   ndz18:30Barbara Bogacka
27.02   ndz19:00Wojbor Bogacki
27.02   ndz19:30Kasia i Arek Wilmanowie
27.02   ndz20:00Magda Ludka
27.02   ndz20:30Agata Husejko
27.02   ndz21:00Karolina i Przemysław Truszkowscy
27.02   ndz21:30Kalina i Radek
27.02   ndz22:00Paulina i Kacper Szymańscy
27.02   ndz22:30Joanna Dawlewicz
27.02   ndz23:00Magda
27.02   ndz23:30Pawel Obojski
28.02   pon00:00Joanna N.
28.02   pon00:30Katarzyna Piotrowska
28.02   pon01:00S. M. Faustyna Pstragowska
28.02   pon01:30Karolina Robionek
28.02   pon02:00Magdalena Robionek
28.02   pon02:30Zosia P
28.02   pon03:00Marysia
28.02   pon03:30Maria Kapka
28.02   pon04:00Piotr Dawlewicz
28.02   pon04:30K. G. Głuszek
28.02   pon05:00Remigiusz Lemańczyk
28.02   pon05:30Agnieszka Jagieło
28.02   pon06:00ks. Krzysztof Szumilas
28.02   pon06:30BasiaB
28.02   pon07:00Wiktoria Abuchowicz
28.02   pon07:30Dorota Sętkowska
28.02   pon08:00Basia K-K
28.02   pon08:30Teresa A.
28.02   pon09:00Kamil Grula
28.02   pon09:30Kamil Grula
28.02   pon10:00Joanna Kutyła
28.02   pon10:30Joanna Przyborek
28.02   pon11:00Bronisława Adrjan
28.02   pon11:30Magda
28.02   pon12:00Katarzyna Gólczyńska
28.02   pon12:30Rozalia Bień i Maria Karwacz
28.02   pon13:00Klerycy propedeutyczni - Szczecinek
28.02   pon13:30Klerycy propedeutyczni - Szczecinek
28.02   pon14:00Iwona R.
28.02   pon14:30s.Małgorzata Książak
28.02   pon15:00Renia Cz.
28.02   pon15:30Alicja Zając
28.02   pon16:00Alicja i Dawid Najdek
28.02   pon16:30Halina i Stanisław Gluszkiewicz
28.02   pon17:00Justyna i Krzysztof Lisowscy
28.02   pon17:30Beata Kośmicka
28.02   pon18:00Nowicjat Kalwaria P
28.02   pon18:30Ks. Tomasz Wołoszynowski
28.02   pon19:00Aleksandra Charczyńska-Plomteux
28.02   pon19:30Łukasz Mozga
28.02   pon20:00Skrypaki
28.02   pon20:30Kacper Banach/ młodzi 20-30
28.02   pon21:00Katarzyna i Joachim Orłowscy
28.02   pon21:30Agnieszka i Jarek Biernaccy
28.02   pon22:00Jacek Sochoń
28.02   pon22:30Sowisze
28.02   pon23:00Beata Kośmicka
28.02   pon23:30Anna Dziadosz
01.03   wt00:00Joanna N
01.03   wt00:30Elzbieta Debinska
01.03   wt01:00Katarzyna Ś.
01.03   wt01:30Hanna B. Damian M.
01.03   wt02:00Agnieszka Bobrycka
01.03   wt02:30s.Agnieszka K., s. Krystyna J.
01.03   wt03:00Kasia Rosadzińska
01.03   wt03:30Urszula Bentkowska
01.03   wt04:00luiza
01.03   wt04:30Marta Cichoń
01.03   wt05:00Lidia Czermak
01.03   wt05:30Agnieszka Jagieło
01.03   wt06:00Kasia Anna
01.03   wt06:30Asia Niemier
01.03   wt07:00Kamil Grula
01.03   wt07:30I. Bromińska
01.03   wt08:00A. D. Panek
01.03   wt08:30Karolina Truszkowska
01.03   wt09:00Renata Szczech
01.03   wt09:30s. Michalina Gierlach
01.03   wt10:00Ada Navarro
01.03   wt10:30Danuta D
01.03   wt11:00Bronisława Adrjan
01.03   wt11:30Anna Ekholm
01.03   wt12:00Renata W.
01.03   wt12:30S. Wilk-Adamczewska
01.03   wt13:00Wiktoria Gembara
01.03   wt13:30Agnieszka Weydmann
01.03   wt14:00Anna Walczak
01.03   wt14:30Paulina M.
01.03   wt15:00Basia i Jurek Obojscy
01.03   wt15:30Zosia M.
01.03   wt16:00Asia P.
01.03   wt16:30Hanna Borowiec
01.03   wt17:00Damian Marchlewski
01.03   wt17:30Adrianna Szmigiero
01.03   wt18:00Iza i Piotr Borowiec
01.03   wt18:30Kasia i Jarek Nita
01.03   wt19:00Renata Piersa
01.03   wt19:30Aleksandra Charczyńska-Plomteux
01.03   wt20:00Skrypaki
01.03   wt20:30Kasandra Żmuda i Maciej Lutyński
01.03   wt21:00Katarzyna i Joachim Orłowscy
01.03   wt21:30Barbara Borkowska
01.03   wt22:00Renia Cz.
01.03   wt22:30Sowisze
01.03   wt23:00Beata Kośmicka
01.03   wt23:30Anna Dziadosz
02.03   śr00:00Joanna N
02.03   śr00:30Magdalena Wrona
02.03   śr01:00Maciej i Dagmara Dzieciątko
02.03   śr01:30Agnieszka Tamborska
02.03   śr02:00Zosia P.
02.03   śr02:30Maria Kapka
02.03   śr03:00kl. Jakub Filipski
02.03   śr03:30Ireneusz Z
02.03   śr04:00Ireneusz Z
02.03   śr04:30Daria Janicka
02.03   śr05:00Damian Ludka
02.03   śr05:30Tomasz Tomczak
02.03   śr06:00Agnieszka Gierlik
02.03   śr06:30Marianna Szczepan Mrotek
02.03   śr07:00Karolina Truszkowska
02.03   śr07:30Adriana i Tomasz Rogowscy
02.03   śr08:00Paulina M.
02.03   śr08:30Katarzyna Pastusiak
02.03   śr09:00Marcin Lidia Stefanik
02.03   śr09:30Wiola Borkowska
02.03   śr10:00Kamil Grula
02.03   śr10:30Teresa A.
02.03   śr11:00Bronisława Adrjan
02.03   śr11:30Urszula Bentkowska
02.03   śr12:00Agnieszka Lewandowska
02.03   śr12:30Małgorzata Michalska
02.03   śr13:00Aleksander Rogowski
02.03   śr13:30Magdalena Ł
02.03   śr14:00Teresa Mirosław Błaszczyk
02.03   śr14:30Grażyna Karczewska
02.03   śr15:00Wanda Bylewska
02.03   śr15:30Ewa K
02.03   śr16:00Katarzyna Gólczyńska
02.03   śr16:30s. Judyta UK
02.03   śr17:00Hanna B Damian M
02.03   śr17:30s. Marianna Zalewska
02.03   śr18:00Wiktoria Gembara
02.03   śr18:30Gosia i Krzysiek Kopacz
02.03   śr19:00luiza
02.03   śr19:30Kasia Tomczak
02.03   śr20:00Kasia i Jarek Nita
02.03   śr20:30Szyperscy
02.03   śr21:00Renata i Tadeusz Szczech
02.03   śr21:30Adrianna Szmigiero
02.03   śr22:00Ks. Wojciech Pawlak
02.03   śr22:30Sowisze
02.03   śr23:00Beata Kośmicka
02.03   śr23:30Anna Dziadosz
03.03   czw00:00Zosia P.
03.03   czw00:30Natalia Snoch
03.03   czw01:00Ks. Piotr Wieteska
03.03   czw01:30Karolina Robionek
03.03   czw02:00Magdalena Robionek
03.03   czw02:30Br. Maksymilian OFM Conv
03.03   czw03:00Maria Kapka
03.03   czw03:30Br. Marek OFM Conv
03.03   czw04:00Br. Marcin OFM Conv
03.03   czw04:30Br. Wasyl OFM Conv
03.03   czw05:00Ks. Radosław Występski
03.03   czw05:30Marysia
03.03   czw06:00Łucja Z.
03.03   czw06:30N. Ciężka
03.03   czw07:00Piotrek G.
03.03   czw07:30Elżbieta Wienke
03.03   czw08:00Basia K-K
03.03   czw08:30luiza
03.03   czw09:00Maria K
03.03   czw09:30Krystyna Kicińska
03.03   czw10:00Patrycja
03.03   czw10:30Czesława Wirkus
03.03   czw11:00Bronisława Adrjan
03.03   czw11:30Krystyna Rochna
03.03   czw12:00Basia Kur
03.03   czw12:30Tamara Czyżewska
03.03   czw13:00Mieczysława Kierinkiewicz
03.03   czw13:30Klaudia Młynarczyk
03.03   czw14:00Władyslawa B.
03.03   czw14:30Basia Obojska
03.03   czw15:00Joanna Zadrożna
03.03   czw15:30Elżbieta P.
03.03   czw16:00Piotr Gabrysiak
03.03   czw16:30Regina Marszałek
03.03   czw17:00Alicja i Dawid Najdek
03.03   czw17:30Halina Gluszkiewicz
03.03   czw18:00Beata Rados
03.03   czw18:30Beata Kośmicka
03.03   czw19:00Magda Tamborska
03.03   czw19:30Ewa Nowak
03.03   czw20:00Daria Janicka
03.03   czw20:30Szyperscy
03.03   czw21:00D. D. Rybacki
03.03   czw21:30Barbara Borkowska
03.03   czw22:00kl. Jakub Filipski
03.03   czw22:30Sowisze
03.03   czw23:00Beata Kośmicka
03.03   czw23:30Anna Dziadosz
04.03   pt00:00Natalia Snoch
04.03   pt00:30Piotrek G.
04.03   pt01:00S. M. Faustyna Pstragowska
04.03   pt01:30Jacek Suski
04.03   pt02:00Br. Darek OFM Conv
04.03   pt02:30Br. Damian OFM Conv
04.03   pt03:00Maria Kapka
04.03   pt03:30Kinga
04.03   pt04:00Kinga
04.03   pt04:30Ania Dorofiejczyk
04.03   pt05:00Ewelina Górmińska
04.03   pt05:30Agnieszka Jagieło
04.03   pt06:00Barbara Lempert
04.03   pt06:30Bogumiła Żochowska
04.03   pt07:00Karolina Truszkowska
04.03   pt07:30Elżbieta P.
04.03   pt08:00Irena P.
04.03   pt08:30Dorota Wolanczyk
04.03   pt09:00Maria K
04.03   pt09:30Maria i Leszek Kapka
04.03   pt10:00Martyna Suska
04.03   pt10:30Czesława Wirkus
04.03   pt11:00Bronisława Adrjan
04.03   pt11:30Agata Peciak
04.03   pt12:00Karolina Jędrych
04.03   pt12:30S. Wilk- Adamczewska
04.03   pt13:00Katarzyna Gólczyńska
04.03   pt13:30Liga Rodzin - Darłowo
04.03   pt14:00Ks. Stanisław Gurba
04.03   pt14:30s. Judyta UK
04.03   pt15:00Basia Obojska
04.03   pt15:30Elżbieta P.
04.03   pt16:00Alicja i Dawid Najdek
04.03   pt16:30Arkadiusz Snoch
04.03   pt17:00Justyna i Krzysztof Lisowscy
04.03   pt17:30Alicja Majewska
04.03   pt18:00Teresa B.
04.03   pt18:30Beata Kośmicka
04.03   pt19:00Sawek
04.03   pt19:30Krystyna H.
04.03   pt20:00Czesława M
04.03   pt20:30Szyperscy
04.03   pt21:00Stępnik Bogumiła
04.03   pt21:30Kasia i Andrzej Holowka
04.03   pt22:00ks. Wojciech Pawlak
04.03   pt22:30Sowisze
04.03   pt23:00Beata Kośmicka
04.03   pt23:30Anna Dziadosz
05.03   sb00:00Paulina S.
05.03   sb00:30Wiola
05.03   sb01:00s. Katarzyna
05.03   sb01:30Jola i Zdzisiek Kobiec
05.03   sb02:00Anna Tułnowska
05.03   sb02:30Agnieszka L
05.03   sb03:00Maria Kapka
05.03   sb03:30Iwona L.
05.03   sb04:00Iwona L.
05.03   sb04:30Kinga
05.03   sb05:00Kinga
05.03   sb05:30Kasia i Darek Skowron
05.03   sb06:00Agnieszka Jagieło
05.03   sb06:30Jadwiga F
05.03   sb07:00Elżbieta Adamowska
05.03   sb07:30Liga Rodzin - Koszalin gr. 1
05.03   sb08:00Maria K
05.03   sb08:30Magda Lichtensztein
05.03   sb09:00Ola i Szymon K.
05.03   sb09:30Beata i Leszek Arcimowiczowie
05.03   sb10:00Kasia
05.03   sb10:30Kinga Kostrzewska
05.03   sb11:00Bronisława Adrjan
05.03   sb11:30Krystyna Kicińska
05.03   sb12:00Maria Ginter
05.03   sb12:30Agnieszka Bartel Link
05.03   sb13:00Kasia i Michał
05.03   sb13:30Alicja Najdek
05.03   sb14:00Maria Helak
05.03   sb14:30Halina i Stanisław Gluszkiewicz
05.03   sb15:00Basia Obojska
05.03   sb15:30Elżbieta P.
05.03   sb16:00Katarzyna Ś.
05.03   sb16:30Monika Tomaszewska
05.03   sb17:00Jacek Tomaszewski
05.03   sb17:30Joanna Kutyła
05.03   sb18:00Emilia Ulatowska
05.03   sb18:30Katarzyna G.
05.03   sb19:00Andrzej i Ola Gronowicz
05.03   sb19:30Jadwiga Koperska
05.03   sb20:00Jowita Ginter
05.03   sb20:30Waldek Ginter
05.03   sb21:00Kasia Drogomirecka
05.03   sb21:30Barbara Borkowska
05.03   sb22:00Dominika P.
05.03   sb22:30Sowisze
05.03   sb23:00Beata Kośmicka
05.03   sb23:30Anna Dziadosz
06.03   ndz00:00Natalia Snoch
06.03   ndz00:30Bożena R.
06.03   ndz01:00Piotrek G.
06.03   ndz01:30Daria Janicka
06.03   ndz02:00Wiktoria Lewandowska
06.03   ndz02:30Jolanta Rogaczewska
06.03   ndz03:00Maria Kapka
06.03   ndz03:30luiza
06.03   ndz04:00Kinga
06.03   ndz04:30Kinga
06.03   ndz05:00Kinga
06.03   ndz05:30Ks. Radosław Występski
06.03   ndz06:00Iwona R.
06.03   ndz06:30Edyta Samburska
06.03   ndz07:00Galina Demshina
06.03   ndz07:30Wanda Jabłońska
06.03   ndz08:00Mariola Trygar
06.03   ndz08:30Katarzyna Ś.
06.03   ndz09:00Maria K
06.03   ndz09:30Bogusia i Witek
06.03   ndz10:00Maria i Leszek Kapka
06.03   ndz10:30Wiola
06.03   ndz11:00Bronisława Adrjan
06.03   ndz11:30Emilia Ulatowska
06.03   ndz12:00Kamil Grula
06.03   ndz12:30Iwona L
06.03   ndz13:00Iwona L
06.03   ndz13:30Monika Tomaszewska
06.03   ndz14:00Jacek Tomaszewski
06.03   ndz14:30Karolina Z
06.03   ndz15:00Basia Obojska
06.03   ndz15:30Elżbieta P.
06.03   ndz16:00Alicja i Dawid Najdek
06.03   ndz16:30Halina i Stanisław Gluszkiewicz
06.03   ndz17:00Renia Cz.
06.03   ndz17:30Agnieszka Bartek Link
06.03   ndz18:00Małgorzata R
06.03   ndz18:30"Urszula i Rafał Wronowscy
06.03   ndz19:00"
06.03   ndz19:30Maria Helak
06.03   ndz20:00Andrzej i Ola Gronowicz
06.03   ndz20:30Kasia i Arek
06.03   ndz21:00Agnieszka i Paweł
06.03   ndz21:30"Karolina i Marcin Górni
06.03   ndz22:00"
06.03   ndz22:30Dominika P.
06.03   ndz23:00Arkadiusz Snoch
06.03   ndz23:30Natalia Snoch
07.03   pon00:00Beata Kośmicka
07.03   pon00:30Anna Dziadosz
07.03   pon01:00Zofia i Jan Wierzbiccy
07.03   pon01:30Maria Kapka
07.03   pon02:00Elżbieta K.
07.03   pon02:30Elżbieta.K
07.03   pon03:00Magdalena R.
07.03   pon03:30Karolina R.
07.03   pon04:00Kinga
07.03   pon04:30Kinga
07.03   pon05:00Agata Michalak
07.03   pon05:30s. Katarzyna
07.03   pon06:00Daria Janicka
07.03   pon06:30S. M. Faustyna Pstragowska
07.03   pon07:00Arkadiusz Snoch
07.03   pon07:30Katarzyna Ś.
07.03   pon08:00Bigusia i Witek
07.03   pon08:30Mateusz M.
07.03   pon09:00A. D. Panek
07.03   pon09:30A.R. Kamińscy
07.03   pon10:00L.L. Bajerowscy
07.03   pon10:30Czesław Woronkowicz
07.03   pon11:00A.K. Drus
07.03   pon11:30Cecylia Roman
07.03   pon12:00Maria Helak
07.03   pon12:30Barbara Ossowska
07.03   pon13:00Monika Cyraniak
07.03   pon13:30Marianna i Szczepan Mrotek
07.03   pon14:00Asia Niemier
07.03   pon14:30Jolanta Wołoszyn
07.03   pon15:00Emilia Furmańczyk
07.03   pon15:30Renata Sz.
07.03   pon16:00Mateusz M.
07.03   pon16:30Miroslawa Kwasniewska
07.03   pon17:00Alicja i Dawid Najdek
07.03   pon17:30Halina i Stanisław Gluszkiewicz
07.03   pon18:00Jarosław Samburski
07.03   pon18:30ks. Adam Kapka
07.03   pon19:00Elżbieta P.
07.03   pon19:30luiza
07.03   pon20:00Renata Pakulska
07.03   pon20:30Andrzej i Ola Gronowicz
07.03   pon21:00Mariola Trygar
07.03   pon21:30Anna Tomikowska z dziecmi
07.03   pon22:00Alina i Jerzy
07.03   pon22:30Hania Pacuszka
07.03   pon23:00Kazimiera F
07.03   pon23:30Urszula
08.03   wt00:00Beata Kośmicka
08.03   wt00:30Anna Dziadosz
08.03   wt01:00Maria Kapka
08.03   wt01:30luiza
08.03   wt02:00Kasia i Darek Skowron
08.03   wt02:30Jola i Zdzisiek Kobiec
08.03   wt03:00Piotrek G.
08.03   wt03:30Anna Tułnowska
08.03   wt04:00Kinga
08.03   wt04:30Kinga
08.03   wt05:00Elżbieta K.
08.03   wt05:30Elżbieta K.
08.03   wt06:00Agata Michalak
08.03   wt06:30Monika Cyraniak
08.03   wt07:00Arkadiusz Snoch
08.03   wt07:30Katarzyna Ś.
08.03   wt08:00Ola Krzeszewska
08.03   wt08:30Mateusz M.
08.03   wt09:00Regina Szrama
08.03   wt09:30Marianna i Tadeusz Jaworscy
08.03   wt10:00Wiesława Chojnacka
08.03   wt10:30Danuta Dobrowolska
08.03   wt11:00Natalia
08.03   wt11:30Marek Grabda
08.03   wt12:00Basia Chorzelewka
08.03   wt12:30Czesława Wirkus
08.03   wt13:00Tamara Czyżewska
08.03   wt13:30Gabriela Lewińska
08.03   wt14:00Maria Helak
08.03   wt14:30Violetta Latkowska
08.03   wt15:00Gosia i Krzysztof Oporscy
08.03   wt15:30Karolina R.
08.03   wt16:00Mateusz M.
08.03   wt16:30Teresa Kloc
08.03   wt17:00Renata i Roman Safian
08.03   wt17:30Hanna B
08.03   wt18:00Justyna i Krzysztof Lisowscy
08.03   wt18:30Maria Ginter
08.03   wt19:00Renata i Tadeusz
08.03   wt19:30S M Faustyna Pstragowska
08.03   wt20:00s. Katarzyna
08.03   wt20:30Andrzej i Ola Gronowicz
08.03   wt21:00Urszula
08.03   wt21:30Anna Tomikowska z dziecmi
08.03   wt22:00Alina i Jerzy
08.03   wt22:30Barbara Borkowska
08.03   wt23:00Kazimiera F.
08.03   wt23:30Daria Janicka
09.03   śr00:00Beata Kośmicka
09.03   śr00:30Klaudia Weronika
09.03   śr01:00Katarzyna Ś.
09.03   śr01:30Róża
09.03   śr02:00Maria Kapka
09.03   śr02:30Piotrek G.
09.03   śr03:00Zofia i Jan Wierzbiccy
09.03   śr03:30Tomek S
09.03   śr04:00Kinga
09.03   śr04:30Kinga
09.03   śr05:00Elżbieta K.
09.03   śr05:30Elżbieta K.
09.03   śr06:00Agata Michalak
09.03   śr06:30Małgorzata Wegera
09.03   śr07:00Arkadiusz Snoch
09.03   śr07:30Monika Cyraniak
09.03   śr08:00Ewa Nowak
09.03   śr08:30Agnieszka
09.03   śr09:00Renata Sz.
09.03   śr09:30Karczewska Grażyna
09.03   śr10:00Wiesława Chojnacka
09.03   śr10:30Wiola Borkowska
09.03   śr11:00Danuta Dobrowolska
09.03   śr11:30Monika Markanycz
09.03   śr12:00Maria Helak
09.03   śr12:30Czesława Wirkus
09.03   śr13:00Tamara Czyżewska
09.03   śr13:30Ania Gwiazdowska
09.03   śr14:00Ania Gwiazdowska
09.03   śr14:30Wanda Bylewska
09.03   śr15:00ks. Krzysztof Szumilas
09.03   śr15:30s. Judyta UK
09.03   śr16:00Irena Flejter
09.03   śr16:30Mirosław Błaszczyk
09.03   śr17:00Mirosław Błaszczyk
09.03   śr17:30Barbara Jarocińska
09.03   śr18:00Maria Opaluch
09.03   śr18:30luiza
09.03   śr19:00Wiktoria Kurzajczyk
09.03   śr19:30Elżbieta P.
09.03   śr20:00rodzina Orłowskich
09.03   śr20:30Andrzej i Ola Gronowicz
09.03   śr21:00Agata Husejko
09.03   śr21:30Anna Tomikowska z dziecmi
09.03   śr22:00Natalia
09.03   śr22:30Teresa Tulińska
09.03   śr23:00Kazimiera F.
09.03   śr23:30Urszula
10.03   czw00:00Beata Kośmicka
10.03   czw00:30Anna Dziadosz
10.03   czw01:00Danuta Dobrowolska
10.03   czw01:30Maria Kapka
10.03   czw02:00Ks. Piotr
10.03   czw02:30S. M. Faustyna Pstragowska
10.03   czw03:00S. M. Faustyna Pstragowska
10.03   czw03:30Tomek S
10.03   czw04:00Kinga
10.03   czw04:30Kinga
10.03   czw05:00Magda
10.03   czw05:30Magda
10.03   czw06:00Elżbieta K.
10.03   czw06:30Elżbieta K
10.03   czw07:00Arkadiusz Snoch
10.03   czw07:30Katarzyna Ś.
10.03   czw08:00Piotrek G.
10.03   czw08:30Violetta Latkowska
10.03   czw09:00A. D. Panek
10.03   czw09:30D. Matuszewska
10.03   czw10:00luiza
10.03   czw10:30Ola S.
10.03   czw11:00Dominika Burak
10.03   czw11:30R i K. Świątkowscy
10.03   czw12:00Bronia Adrjan
10.03   czw12:30Czeława Wirkus
10.03   czw13:00Tamara Czyżewska
10.03   czw13:30s. Joanna N. WDŁB
10.03   czw14:00Renata Sz.
10.03   czw14:30Renata Sz.
10.03   czw15:00Agnieszka Przybylska
10.03   czw15:30s.Marta
10.03   czw16:00Jola Rogaczewska
10.03   czw16:30Agnieszka
10.03   czw17:00Lila
10.03   czw17:30Ks. Konrad Kochański
10.03   czw18:00Maria Opaluch
10.03   czw18:30Marek Frejus
10.03   czw19:00Elżbieta P.
10.03   czw19:30Ewa Nowak
10.03   czw20:00Monika i Alejandro
10.03   czw20:30Andrzej i Ola Gronowicz
10.03   czw21:00s.Miriam
10.03   czw21:30Anna z dziecmi
10.03   czw22:00rodzina Orłowskich
10.03   czw22:30Barbara Borkowska
10.03   czw23:00Kazimiera F
10.03   czw23:30Urszula
11.03   pt00:00Beata Kośmicka
11.03   pt00:30Anna Dziadosz
11.03   pt01:00Maria Kapka
11.03   pt01:30Róża
11.03   pt02:00Piotrek G.
11.03   pt02:30Anna Tułnowska
11.03   pt03:00Marysia Sz.
11.03   pt03:30Tomek S
11.03   pt04:00Kinga
11.03   pt04:30Kinga
11.03   pt05:00Magdalena R.
11.03   pt05:30Iwona R.
11.03   pt06:00Katarzyna Ś.
11.03   pt06:30Agnieszka Jagieło
11.03   pt07:00Arkadiusz Snoch
11.03   pt07:30Ks. Radosław Występski
11.03   pt08:00Karolina Truszkowska
11.03   pt08:30Renata Sz.
11.03   pt09:00A. D. Panek
11.03   pt09:30Lidia Śmidecka
11.03   pt10:00Dorota Wolanczyk
11.03   pt10:30Dominika Burak
11.03   pt11:00Danuta Dobrowolska
11.03   pt11:30R+K Świątkowscy
11.03   pt12:00Bronia Adrjan
11.03   pt12:30Czesława Wirkus
11.03   pt13:00Tamara Czyżewska
11.03   pt13:30Piotr Gabrysiak
11.03   pt14:00Gajecka
11.03   pt14:30Gajecka
11.03   pt15:00Elżbieta K.
11.03   pt15:30Elżbieta K.
11.03   pt16:00Joanna Zadrożna
11.03   pt16:30s. Elżbieta ocd
11.03   pt17:00ks. Andrzej
11.03   pt17:30s.Barbara
11.03   pt18:00ks. Konrad Kochański
11.03   pt18:30Marek Frejus
11.03   pt19:00Wiktoria Kurzajczyk
11.03   pt19:30Monika i Alejandro
11.03   pt20:00Wioletta Podwysocka
11.03   pt20:30Andrzej i Ola Gronowicz
11.03   pt21:00Urszula
11.03   pt21:30Anna Tomikowska z dziecmi
11.03   pt22:00luiza
11.03   pt22:30Aga i Jarek B.
11.03   pt23:00Kazimiera F
11.03   pt23:30Urszula
12.03   sb00:00Beata Kośmicka
12.03   sb00:30Anna Dziadosz
12.03   sb01:00Anna Tułnowska
12.03   sb01:30Aniela
12.03   sb02:00Maria Kapka
12.03   sb02:30S. M Faustyna Pstragowska
12.03   sb03:00SM Faustyna Pstragowska
12.03   sb03:30Tomek S
12.03   sb04:00Magdalena R.
12.03   sb04:30Marysia Sz.
12.03   sb05:00Kinga
12.03   sb05:30Kinga
12.03   sb06:00Elżbieta K.
12.03   sb06:30Elżbieta K.
12.03   sb07:00Urszula
12.03   sb07:30Katarzyna Ś.
12.03   sb08:00Kasia i Darek Skowron
12.03   sb08:30Maria Piszczek
12.03   sb09:00Karolina R.
12.03   sb09:30Magda Lichtensztein
12.03   sb10:00Agnieszka P.
12.03   sb10:30Bożena W.
12.03   sb11:00Tamara
12.03   sb11:30R+K Świątkowscy
12.03   sb12:00Bronia Adrjan
12.03   sb12:30Czerwonka
12.03   sb13:00Czerwonka
12.03   sb13:30Weronika T.
12.03   sb14:00Maria Ginter
12.03   sb14:30Iwona R.
12.03   sb15:00Hania N.
12.03   sb15:30Jola Woloszyn
12.03   sb16:00Jola Wołoszyn
12.03   sb16:30Jola Wołoszyn
12.03   sb17:00Wiesia Chojnacka
12.03   sb17:30Renata Sz.
12.03   sb18:00Elżbieta W.
12.03   sb18:30Parafia Miłosierdzia Bożego w Pile
12.03   sb19:00Marek Frejus
12.03   sb19:30Aniela
12.03   sb20:00s. Kamila WNO
12.03   sb20:30Marzenka Janicka
12.03   sb21:00Monika Cyraniak
12.03   sb21:30Anna Tomikowska z dziecmi
12.03   sb22:00rodzina Orłowskich
12.03   sb22:30Anna i Jacek Sochoń
12.03   sb23:00Kazimiera F.
12.03   sb23:30Urszula
13.03   ndz00:00Beata Kośmicka
13.03   ndz00:30Anna Dziadosz
13.03   ndz01:00S. M. Faustyna Pstragowska
13.03   ndz01:30G.Podlaszczak
13.03   ndz02:00Marysia Sz.
13.03   ndz02:30Urszula i Joachim Wawrzyniak
13.03   ndz03:00Agnieszka P.
13.03   ndz03:30Róża
13.03   ndz04:00Maria Kapka
13.03   ndz04:30Jola i Michał Rogaczewscy
13.03   ndz05:00Magda
13.03   ndz05:30Magda
13.03   ndz06:00Elżbieta K.
13.03   ndz06:30Elżbieta K.
13.03   ndz07:00Monika Cyraniak
13.03   ndz07:30Katarzyna Ś.
13.03   ndz08:00Kasia i Darek Skowron
13.03   ndz08:30Teresa Skrzypczak
13.03   ndz09:00Agnieszka Jagieło
13.03   ndz09:30Bogumiła Stępnik
13.03   ndz10:00Stasia
13.03   ndz10:30Basia i Rysiek Milewscy
13.03   ndz11:00Lewandowska Alicja
13.03   ndz11:30Dominika P.
13.03   ndz12:00Bronia Adrjan
13.03   ndz12:30luiza
13.03   ndz13:00Krystyna Liberowicz
13.03   ndz13:30Maria Ginter
13.03   ndz14:00Maria Ginter
13.03   ndz14:30Maria Ginter
13.03   ndz15:00Krystyna Lelek
13.03   ndz15:30P. Pawłowska
13.03   ndz16:00ks. Rafał
13.03   ndz16:30Hania N.
13.03   ndz17:00s.Marta
13.03   ndz17:30Lidia Śmidecka
13.03   ndz18:00R.T. Szczech
13.03   ndz18:30Aniela
13.03   ndz19:00Marek Frejus
13.03   ndz19:30Elżbieta P.
13.03   ndz20:00Tamara
13.03   ndz20:30Renata Sz
13.03   ndz21:00Marta i Łukasz
13.03   ndz21:30Zaleski Ryszard
13.03   ndz22:00rodzina Orłowskich
13.03   ndz22:30Kalina i Radek
13.03   ndz23:00s. Danutay
13.03   ndz23:30Urszula
14.03   pon00:00Jola Woloszyn
14.03   pon00:30Jola Woloszyn
14.03   pon01:00Sowisz
14.03   pon01:30Aldona i Darek
14.03   pon02:00S. M. Faustyna Pstragowska
14.03   pon02:30S M. Faustyna Pstragowska
14.03   pon03:00Marysia Sz.
14.03   pon03:30Aniela
14.03   pon04:00Maria Kapka
14.03   pon04:30Damian Z.
14.03   pon05:00Magda
14.03   pon05:30Magda
14.03   pon06:00Elżbieta K.
14.03   pon06:30Elżbieta K.
14.03   pon07:00Krystyna Lelek
14.03   pon07:30Katarzyna Ś.
14.03   pon08:00Karolina Truszkowska
14.03   pon08:30Bożena W.
14.03   pon09:00Dorota Wolanczyk
14.03   pon09:30Renata Sz.
14.03   pon10:00luiza
14.03   pon10:30Teresa A.
14.03   pon11:00Stasia
14.03   pon11:30Teresa Pietron
14.03   pon12:00Bronia Adrjan
14.03   pon12:30Tamara
14.03   pon13:00Krystyna Liberowicz
14.03   pon13:30Agata Jajut
14.03   pon14:00Maria Ginter
14.03   pon14:30Lewandowska Alicja
14.03   pon15:00s. Czesława
14.03   pon15:30Jadwiga Klimiuk
14.03   pon16:00Joanna Zadrożna
14.03   pon16:30Teresa Skrzypczak
14.03   pon17:00Wiesia Ch.
14.03   pon17:30Róża
14.03   pon18:00Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego w Słupsku
14.03   pon18:30Justyna i Krzysztof Lisowscy
14.03   pon19:00Marek Frejus
14.03   pon19:30Anna Wawrzos
14.03   pon20:00Beata Orynycz
14.03   pon20:30Aldona i Darek
14.03   pon21:00Kasia Goleniowska
14.03   pon21:30J. Pietras, M. Szafranek
14.03   pon22:00rodzina Orłowskich
14.03   pon22:30s. Danuta
14.03   pon23:00Ryszard Zaleski
14.03   pon23:30Emilia Ulatowska
15.03   wt00:00Anna Tułnowska
15.03   wt00:30Leszek
15.03   wt01:00Sowisz
15.03   wt01:30Wiktoria Lewandowska
15.03   wt02:00Bogumiła Stępnik
15.03   wt02:30kl. Jakub
15.03   wt03:00ks. Rafał
15.03   wt03:30Aniela
15.03   wt04:00Maria Kapka
15.03   wt04:30Terenia Gaweł
15.03   wt05:00Emilia Ulatowska
15.03   wt05:30Hania N
15.03   wt06:00Elżbieta K.
15.03   wt06:30Elżbieta K.
15.03   wt07:00Jola i Zdzisiek Kobiec
15.03   wt07:30Katarzyna Ś.
15.03   wt08:00Monika Cyraniak
15.03   wt08:30Renata Sz.
15.03   wt09:00Lewandowska Alicja
15.03   wt09:30kl. Kornel
15.03   wt10:00Danusia Dobrowolska
15.03   wt10:30Teresa Pietron
15.03   wt11:00Stasia
15.03   wt11:30Agata Jajut
15.03   wt12:00Bronia Adrjan
15.03   wt12:30Tamara
15.03   wt13:00Krystyna Liberowicz
15.03   wt13:30Elżbieta
15.03   wt14:00s. Czesława
15.03   wt14:30Czesława Wirkus
15.03   wt15:00Róża
15.03   wt15:30Monika Cyraniak
15.03   wt16:00Joanna Zadrożna
15.03   wt16:30Teresa Skrzypczak
15.03   wt17:00Anna i Czesław Hawrot
15.03   wt17:30Monika i Alejandro
15.03   wt18:00Wiesia Ch.
15.03   wt18:30Parafia Miłosierdzia Bożego w Pile
15.03   wt19:00Marek Frejus
15.03   wt19:30Emilia Ulatowska
15.03   wt20:00Kasia Goleniowska
15.03   wt20:30Ola Mowczan
15.03   wt21:00Kasia i Jarek
15.03   wt21:30J. Pietras, M. Szafranek
15.03   wt22:00luiza
15.03   wt22:30s. Danuta
15.03   wt23:00MOW Rzepczyno
15.03   wt23:30Zaleski Ryszard
16.03   śr00:00Anna Tułnowska
16.03   śr00:30Wanda Kaczmarczyk
16.03   śr01:00Sowisz
16.03   śr01:30s.Marta
16.03   śr02:00Marysia Sz.
16.03   śr02:30KS. Tomasz Wołoszynowski
16.03   śr03:00Ks. Piotr Wieteska
16.03   śr03:30Róża
16.03   śr04:00Maria Kapka
16.03   śr04:30Magdalena Pietrzycka
16.03   śr05:00Terenia i Rysiu Gaweł
16.03   śr05:30s. Katarzyna K.
16.03   śr06:00Elżbieta K.
16.03   śr06:30Elżbieta K.
16.03   śr07:00ks. Rafał
16.03   śr07:30Katarzyna Ś.
16.03   śr08:00Urszula
16.03   śr08:30Renata Sz
16.03   śr09:00Lewandowska Alicja
16.03   śr09:30Irena Pawłowska
16.03   śr10:00luiza
16.03   śr10:30Teresa Pietron
16.03   śr11:00Czesława Wirkus
16.03   śr11:30Czesława Wirkus
16.03   śr12:00Bronia Adrjan
16.03   śr12:30Tamara
16.03   śr13:00Krystyna Liberowicz
16.03   śr13:30Stasia
16.03   śr14:00Marek Grabda
16.03   śr14:30Wiesia Ch.
16.03   śr15:00Krystyna S.
16.03   śr15:30s.Anna
16.03   śr16:00Joanna Zadrożna
16.03   śr16:30Teresa Skrzypczak
16.03   śr17:00s. Anna
16.03   śr17:30Monika Cyraniak
16.03   śr18:00Monika i Alejandro
16.03   śr18:30Parafia Miłosierdzia Bożego w Pile
16.03   śr19:00Marek Frejus
16.03   śr19:30Jola Wołoszyn
16.03   śr20:00Jola Wołoszyn
16.03   śr20:30Karolina i Rafał
16.03   śr21:00Agata Husejko
16.03   śr21:30J. Pietras, M. Szafranek
16.03   śr22:00Emilia Ulatowska
16.03   śr22:30s. Danuta
16.03   śr23:00MOW Rzepczyno
16.03   śr23:30Ryszard Zaleski
17.03   czw00:00Anna Tułnowska
17.03   czw00:30Wanda Kaczmarczyk
17.03   czw01:00Sowisz
17.03   czw01:30Maria Kapka
17.03   czw02:00Katarzyna
17.03   czw02:30KS. Tomasz Wołoszynowski
17.03   czw03:00Kamila Sobolewska
17.03   czw03:30Ula.K
17.03   czw04:00kl. Jakub
17.03   czw04:30Magdalena Pietrzycka
17.03   czw05:00Anna F
17.03   czw05:30Marysia Sz.
17.03   czw06:00Elżbieta K.
17.03   czw06:30Elżbieta K.
17.03   czw07:00Katarzyna Ś.
17.03   czw07:30Monika Cyraniak
17.03   czw08:00s. Anna
17.03   czw08:30Renata Sz
17.03   czw09:00Lewandowska Alicja
17.03   czw09:30Kasia Skowron
17.03   czw10:00Marek Grabda
17.03   czw10:30Teresa Pietron
17.03   czw11:00Tamara
17.03   czw11:30Czesława Wirkus
17.03   czw12:00Małgorzata W.
17.03   czw12:30Bronia Adrjan
17.03   czw13:00Sylwia KL
17.03   czw13:30Stasia
17.03   czw14:00Maria Ginter
17.03   czw14:30Krysia Kicińska
17.03   czw15:00ks. Rafał
17.03   czw15:30Krystyna S.
17.03   czw16:00DPS Bobolice
17.03   czw16:30Hania N
17.03   czw17:00Janina B
17.03   czw17:30s. Anna
17.03   czw18:00luiza
17.03   czw18:30Parafia Miłosierdzia Bożego w Pile
17.03   czw19:00krąg DK z Róży Wielkiej
17.03   czw19:30Monika i Alejandro
17.03   czw20:00s. Anna
17.03   czw20:30Krystyna M.
17.03   czw21:00Agata Husejko
17.03   czw21:30Regina Szrama
17.03   czw22:00Rodzina Matuszewskich i Rybackich
17.03   czw22:30Emilia Ulatowska
17.03   czw23:00MOW Rzepczyno
17.03   czw23:30Zaleski Ryszard
18.03   pt00:00Anna Tułnowska
18.03   pt00:30Urszula
18.03   pt01:00Sowisz
18.03   pt01:30Ula K.
18.03   pt02:00Ula K.
18.03   pt02:30ks. Tomasz Wołoszynowski
18.03   pt03:00Maria Kapka
18.03   pt03:30Aniela
18.03   pt04:00ja
18.03   pt04:30Magdalena Pietrzycka
18.03   pt05:00Leszek K.
18.03   pt05:30Katarzyna
18.03   pt06:00Elżbieta K.
18.03   pt06:30Elżbieta K.
18.03   pt07:00Katarzyna Ś.
18.03   pt07:30Monika Cyraniak
18.03   pt08:00Kasia i Darek Skowron
18.03   pt08:30Renata Sz
18.03   pt09:00Lewandowska Alicja
18.03   pt09:30Piotr Dawlewicz
18.03   pt10:00Ania Kusztal
18.03   pt10:30Basia Chorzelewska
18.03   pt11:00Danusia Dobrowolska
18.03   pt11:30Ks. Piotr
18.03   pt12:00Maria Ginter
18.03   pt12:30Stasia
18.03   pt13:00Krystyna M.
18.03   pt13:30Jola Helak
18.03   pt14:00Ryszard Zaleski
18.03   pt14:30Jadwiga Klimiuk
18.03   pt15:00Kasia Anna msJ
18.03   pt15:30Parafia Miłosierdzia Bożego w Pile
18.03   pt16:00Jola i Zdzisiek Kobiec
18.03   pt16:30Gajecka
18.03   pt17:00Gajecka
18.03   pt17:30ks. Rafał
18.03   pt18:00Czerwonka
18.03   pt18:30Czerwonka
18.03   pt19:00Monika i Alejandro
18.03   pt19:30Tamara
18.03   pt20:00Krysia Olejniczak
18.03   pt20:30Urszula
18.03   pt21:00Emilia Ulatowska
18.03   pt21:30Asia Wawszczyk
18.03   pt22:00MOW Rzepczyno
18.03   pt22:30Anna Godzicka-Różańska
18.03   pt23:00Anna Tułnowska
18.03   pt23:30Wiktoria Lewandowska
19.03   sb00:00Sowisz
19.03   sb00:30Paweł Kusztal
19.03   sb01:00Maria Kapka
19.03   sb01:30Ks. Tomasz
19.03   sb02:00Viola i Mirek Latkowscy
19.03   sb02:30Jola i Zdzisiek Kobiec
19.03   sb03:00Jola i Michał Rogaczewscy
19.03   sb03:30Magdalena Pietrzycka
19.03   sb04:00Marysia Sz.
19.03   sb04:30Renata Kuligowska
19.03   sb05:00Ewelina Górmińska
19.03   sb05:30Edyta Samburska
19.03   sb06:00Janina B.
19.03   sb06:30Monika Cyraniak
19.03   sb07:00Joanna Dawlewicz
19.03   sb07:30Katarzyna G
19.03   sb08:00Grzegorz G
19.03   sb08:30Lewandowska Alicja
19.03   sb09:00s. Anna
19.03   sb09:30Danusia Dobrowolska
19.03   sb10:00Ks. Piotr
19.03   sb10:30Aldona i Darek
19.03   sb11:00Czesława Wirkus
19.03   sb11:30Czesława Wirkus
19.03   sb12:00Gajecka
19.03   sb12:30Gajecka
19.03   sb13:00Jola Helak
19.03   sb13:30s. Czesława
19.03   sb14:00R.T. Szczech
19.03   sb14:30Tamara
19.03   sb15:00Stasia
19.03   sb15:30Hania N
19.03   sb16:00Dominika Burak
19.03   sb16:30Gabrysia Lewińska
19.03   sb17:00Piotr Gabrysiak
19.03   sb17:30Parafia Miłosierdzia Bożego w Pile
19.03   sb18:00Elżbieta P.
19.03   sb18:30Katarzyna Ś.
19.03   sb19:00Daniel K.
19.03   sb19:30Maria i Leszek
19.03   sb20:00Alicja Majewska
19.03   sb20:30Emilia Ulatowska
19.03   sb21:00Zaleski Ryszard
19.03   sb21:30Asia Wawszczyk
19.03   sb22:00MOW Rzepczyno
19.03   sb22:30Urszula
19.03   sb23:00Anna Tułnowska
19.03   sb23:30Wiktoria Lewandowska
20.03   ndz00:00Sowisz
20.03   ndz00:30SM Faustyna Pstragowska
20.03   ndz01:00Maria Kapka
20.03   ndz01:30Ks. Tomasz
20.03   ndz02:00Jola i Michał Rogaczewscy
20.03   ndz02:30Marysia Sz.
20.03   ndz03:00Alicja M.
20.03   ndz03:30Magdalena Pietrzycka
20.03   ndz04:00Bogumiła Chabowska
20.03   ndz04:30Renata K.
20.03   ndz05:00Danuta D
20.03   ndz05:30Edyta Samburska
20.03   ndz06:00Mariusz M.
20.03   ndz06:30Monika Cyraniak
20.03   ndz07:00Ewelina Górmińska
20.03   ndz07:30Aldona i Darek
20.03   ndz08:00Magda Lichtensztein
20.03   ndz08:30Czesława Wirkus
20.03   ndz09:00Katarzyna Ś.
20.03   ndz09:30Aniela
20.03   ndz10:00Tamara
20.03   ndz10:30R+K Swiątkowscy
20.03   ndz11:00Hania
20.03   ndz11:30Ania Diduszko
20.03   ndz12:00Siostry Sercanki
20.03   ndz12:30Maria Ginter
20.03   ndz13:00Jola Helak
20.03   ndz13:30Agnieszka K.
20.03   ndz14:00Krysia Rochna
20.03   ndz14:30Helena Pawłowska
20.03   ndz15:00Stasia
20.03   ndz15:30Tamara
20.03   ndz16:00Viola i Mirek Latkowscy
20.03   ndz16:30Lidia Śmideka
20.03   ndz17:00Ola Krzeszewska
20.03   ndz17:30Magda
20.03   ndz18:00Jola i Zdzisiek K
20.03   ndz18:30Dominika Burak
20.03   ndz19:00Katarzyna G
20.03   ndz19:30Grzegorz G.
20.03   ndz20:00Kasia i Andrzej Holowka
20.03   ndz20:30Jola i Michał Rogaczewscy
20.03   ndz21:00Emilia Ulatowska
20.03   ndz21:30s. Danuta
20.03   ndz22:00MOW Rzepczyno
20.03   ndz22:30Urszula
20.03   ndz23:00Anna Tułnowska
20.03   ndz23:30Bożena Grenczyszyn
21.03   pon00:00Marysia Sz.
21.03   pon00:30Maria Kapka
21.03   pon01:00Róża
21.03   pon01:30ks. Tomasz
21.03   pon02:00SM Faustyna Pstragowska
21.03   pon02:30Danuta D
21.03   pon03:00Terenia i Rysiu Gaweł
21.03   pon03:30Magdalena Pietrzycka
21.03   pon04:00Dorota S.
21.03   pon04:30Renata K.
21.03   pon05:00Katarzyna
21.03   pon05:30Halina G
21.03   pon06:00Janina B.
21.03   pon06:30Monika Cyraniak
21.03   pon07:00Katarzyna Ś.
21.03   pon07:30Renata Sz
21.03   pon08:00Gerard
21.03   pon08:30Beata F.
21.03   pon09:00Stasia
21.03   pon09:30Krysia Kicińska
21.03   pon10:00Ela Per
21.03   pon10:30R+K Świątkowscy
21.03   pon11:00Czesława Wirkus
21.03   pon11:30Kamila
21.03   pon12:00Danuta D
21.03   pon12:30Maria Ginter
21.03   pon13:00Krysia Rochna
21.03   pon13:30Łukasz P
21.03   pon14:00DPS Bobolice
21.03   pon14:30Jadwiga Klimiuk
21.03   pon15:00Joanna Zadrożna
21.03   pon15:30Tamara
21.03   pon16:00Janek W.
21.03   pon16:30Monika i Alejandro
21.03   pon17:00Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego w Słupsku
21.03   pon17:30Parafia Miłosierdzia Bożego w Pile / Veni Creator -par. Ducha Świętego
21.03   pon18:00Justyna i Krzysztof
21.03   pon18:30Malgorzata Skowyra
21.03   pon19:00Leszek
21.03   pon19:30Agata Husejko
21.03   pon20:00Sławek Kaczmarek
21.03   pon20:30Emila Ulatowska
21.03   pon21:00Alina i Jerzy
21.03   pon21:30s. Danuta
21.03   pon22:00Anna i Jacek Sochoń
21.03   pon22:30Urszula
21.03   pon23:00Bogumiła Stępnik
21.03   pon23:30Katarzyna G
22.03   wt00:00Róża
22.03   wt00:30Maria Kapka
22.03   wt01:00Aniela
22.03   wt01:30ks. Tomasz
22.03   wt02:00Ks. Piotr
22.03   wt02:30MAŁGORZATA
22.03   wt03:00Zofia W
22.03   wt03:30Magdalena Pietrzycka
22.03   wt04:00Wiesława P
22.03   wt04:30Renata K.
22.03   wt05:00Katarzyna
22.03   wt05:30Monika
22.03   wt06:00Monika Cyraniak
22.03   wt06:30Agnieszka Szalawska
22.03   wt07:00Katarzyna Ś.
22.03   wt07:30Renata Sz
22.03   wt08:00Agnieszka
22.03   wt08:30Aleksandra
22.03   wt09:00Kamila
22.03   wt09:30Danuta D
22.03   wt10:00Stasia
22.03   wt10:30R+K Świątkowscy
22.03   wt11:00Anna
22.03   wt11:30Basia Ossowska
22.03   wt12:00Aleksandra
22.03   wt12:30Maria Ginter
22.03   wt13:00Ania
22.03   wt13:30ks. Rafał
22.03   wt14:00Janina B
22.03   wt14:30Helena P.
22.03   wt15:00Joanna Zadrożna
22.03   wt15:30Hania
22.03   wt16:00Tamara
22.03   wt16:30Janina Baran ♈
22.03   wt17:00Monika i Alejandro
22.03   wt17:30Parafia Miłosierdzia Bożego w Pile
22.03   wt18:00Weronika
22.03   wt18:30Marzena
22.03   wt19:00Agnieszka i Łukasz P
22.03   wt19:30Ola Mowczan
22.03   wt20:00Kasia i Jarek
22.03   wt20:30Emila Ulatowska
22.03   wt21:00Alina i Jerzy
22.03   wt21:30s. Danuta
22.03   wt22:00Ryś Małgorzata
22.03   wt22:30Urszula
22.03   wt23:00Kasia K.
22.03   wt23:30ALINA SARNOWSKA
23.03   śr00:00MACIEJ SARNOWSKI
23.03   śr00:30Róża
23.03   śr01:00Maria Kapka
23.03   śr01:30ks. Tomasz
23.03   śr02:00Zofia W
23.03   śr02:30MAŁGORZATA
23.03   śr03:00Marcin Skrypak
23.03   śr03:30Magdalena Pietrzycka
23.03   śr04:00Maria Jolanta
23.03   śr04:30S. Małgorzata
23.03   śr05:00Anna Hołowczyc
23.03   śr05:30Monika Cyraniak
23.03   śr06:00Monika F.
23.03   śr06:30Agnieszka Szalawska
23.03   śr07:00Katarzyna Ś.
23.03   śr07:30Renata Sz
23.03   śr08:00Maria Falgowska
23.03   śr08:30Irena Pawłowska
23.03   śr09:00S. Urszula
23.03   śr09:30Mateusz
23.03   śr10:00Ksawery
23.03   śr10:30R+K Świątkowscy
23.03   śr11:00Dorota
23.03   śr11:30Basia Ossowska
23.03   śr12:00s. Natalia
23.03   śr12:30Maria Ginter
23.03   śr13:00Iwona
23.03   śr13:30Danuta Tomaszewska
23.03   śr14:00Janina B
23.03   śr14:30Helena P.
23.03   śr15:00Joanna Z.
23.03   śr15:30Katarzyna
23.03   śr16:00Maria
23.03   śr16:30s. Marta
23.03   śr17:00Monika i Alejandro
23.03   śr17:30Parafia Miłosierdzia Bożego w Pile
23.03   śr18:00Joanna Starowicka
23.03   śr18:30Bożena Bethke
23.03   śr19:00Zofia Bocheńska
23.03   śr19:30Robert Dawidek
23.03   śr20:00Ada i Tomek
23.03   śr20:30Aleksandra Gronowicz
23.03   śr21:00Emila Ulatowska
23.03   śr21:30s. Danuta
23.03   śr22:00Grzegorz
23.03   śr22:30Hania
23.03   śr23:00Anna Tułnowska
23.03   śr23:30Agnieszka L
24.03   czw00:00MAŁGORZATA
24.03   czw00:30Barbara
24.03   czw01:00Ks. Piotr
24.03   czw01:30ks. Tomasz
24.03   czw02:00Maria Kapka
24.03   czw02:30Aniela
24.03   czw03:00Marysia Sz.
24.03   czw03:30Magdalena Pietrzycka
24.03   czw04:00Maria Jolanta
24.03   czw04:30Ania
24.03   czw05:00Anna Hołowczyc
24.03   czw05:30Ada R.
24.03   czw06:00Monika Cyraniak
24.03   czw06:30Agnieszka Szalawska
24.03   czw07:00Danuta Tomaszewska
24.03   czw07:30Renata Sz
24.03   czw08:00Iwona
24.03   czw08:30Dorota Wolańczyk
24.03   czw09:00Jadwiga Sadło
24.03   czw09:30Ania
24.03   czw10:00Bogumila
24.03   czw10:30R+K Świątkowscy
24.03   czw11:00s. Agnieszka
24.03   czw11:30Basia Ossowska
24.03   czw12:00Sylwia KL
24.03   czw12:30Eliza
24.03   czw13:00Miecia Kierinkiewicz
24.03   czw13:30Magda
24.03   czw14:00Mariola
24.03   czw14:30Helena P.
24.03   czw15:00Gertruda Stenzel
24.03   czw15:30Tamara
24.03   czw16:00Gosia
24.03   czw16:30Małgorzata
24.03   czw17:00Beata
24.03   czw17:30Parafia Miłosierdzia Bożego w Pile
24.03   czw18:00Parafia PW. Trójcy Świętej w Róży Wielkiej
24.03   czw18:30Janina
24.03   czw19:00Monika i Alejandro
24.03   czw19:30Marzena
24.03   czw20:00Janina B.
24.03   czw20:30Gabi z rodziną
24.03   czw21:00Bogumiła
24.03   czw21:30Emila Ulatowska
24.03   czw22:00Robert Dawidek
24.03   czw22:30Karolina i Mariusz
24.03   czw23:00Anna Tułnowska
24.03   czw23:30Agnieszka L
25.03   pt00:00Wiesława
25.03   pt00:30Zofia Wierzbicka parafia sw Piotra iPawla Trzebinia
25.03   pt01:00Aldona i Darek
25.03   pt01:30ks. Tomasz
25.03   pt02:00Maria Jolanta
25.03   pt02:30Maria Kapka
25.03   pt03:00Maria Kapka
25.03   pt03:30Magdalena Pietrzycka
25.03   pt04:00DorotaS.
25.03   pt04:30Renata K.
25.03   pt05:00MAŁGORZATA
25.03   pt05:30Marysia Sz.
25.03   pt06:00Monika Cyraniak
25.03   pt06:30Katarzyna Ś.
25.03   pt07:00Hania Żdżyłowska
25.03   pt07:30Renata Sz
25.03   pt08:00Iwona
25.03   pt08:30s. Monika
25.03   pt09:00Bożena i Mariusz
25.03   pt09:30Monika S
25.03   pt10:00EMILIA P
25.03   pt10:30R+K Świątkowscy
25.03   pt11:00Jola
25.03   pt11:30Basia Ossowska
25.03   pt12:00Danuta Tomaszewska
25.03   pt12:30JadwigaK
25.03   pt13:00Miecia Kierinkiewicz
25.03   pt13:30Dagmara Sotowicz-Krauz
25.03   pt14:00Janina B
25.03   pt14:30Jadwiga Klimiuk
25.03   pt15:00Alicja
25.03   pt15:30Parafia Miłosierdzia Bożego w Pile
25.03   pt16:00Ewa
25.03   pt16:30Monika Cyraniak
25.03   pt17:00Monika i Alejandro
25.03   pt17:30Karolina
25.03   pt18:00Dorota Dudkiewicz
25.03   pt18:30Ewa
25.03   pt19:00Agnieszka Szczepańska
25.03   pt19:30Basia
25.03   pt20:00Hanna
25.03   pt20:30Ryszarda
25.03   pt21:00Iwona i Darek Wiktorczyk
25.03   pt21:30Emila Ulatowska
25.03   pt22:00ALINA SARNOWSKA
25.03   pt22:30MACIEJ SARNOWSKI
25.03   pt23:00Anna Tułnowska
25.03   pt23:30Agnieszka L
26.03   sb00:00Alicja
26.03   sb00:30Iwona
26.03   sb01:00Zofia Wierzbicka
26.03   sb01:30ks. Tomasz
26.03   sb02:00Maria Kapka
26.03   sb02:30Marzena
26.03   sb03:00Sr. Jolanta
26.03   sb03:30Magdalena Pietrzycka
26.03   sb04:00Bogumiła
26.03   sb04:30Renata K.
26.03   sb05:00Elżbieta
26.03   sb05:30Marzena
26.03   sb06:00Janina B
26.03   sb06:30Katarzyna Ś.
26.03   sb07:00Katarzyna G
26.03   sb07:30Iwona
26.03   sb08:00Magda Lichtensztein
26.03   sb08:30Karolina
26.03   sb09:00Paulina
26.03   sb09:30Jolanta
26.03   sb10:00Teresa
26.03   sb10:30R+K Świątkowscy
26.03   sb11:00Danuta D
26.03   sb11:30Basia Ossowska
26.03   sb12:00Dorota
26.03   sb12:30Stasia
26.03   sb13:00Joanna
26.03   sb13:30Maga
26.03   sb14:00DPS Bobolice
26.03   sb14:30Helena P.
26.03   sb15:00Kamila
26.03   sb15:30Tamara
26.03   sb16:00Ania G
26.03   sb16:30Elżbieta K.
26.03   sb17:00Marzena
26.03   sb17:30Joanna
26.03   sb18:00Danuta Tomaszewska
26.03   sb18:30Katarzyna St.
26.03   sb19:00Ewa K.
26.03   sb19:30Monika i Alejandro
26.03   sb20:00Jolanta
26.03   sb20:30Diakonia Modlitwy posługująca na kursie Małżeńskim
26.03   sb21:00Marta
26.03   sb21:30Emila Ulatowska
26.03   sb22:00ALINA SARNOWSKA
26.03   sb22:30MACIEJ SARNOWSKI
26.03   sb23:00Anna Tułnowska
26.03   sb23:30Agnieszka L
27.03   ndz00:00s. Monika
27.03   ndz00:30Violetta
27.03   ndz01:00ks. Tomasz
27.03   ndz01:30Maria Kapka
27.03   ndz03:00s. Monika
27.03   ndz03:30Magdalena Pietrzycka
27.03   ndz04:00Zofia Wierzbicka
27.03   ndz04:30Br. Maksymilian
27.03   ndz05:00Agnieszka Z
27.03   ndz05:30Jolanta
27.03   ndz06:00Marzena
27.03   ndz06:30Janina B
27.03   ndz07:00Maria i Gerard
27.03   ndz07:30Danuta D
27.03   ndz08:00Ania
27.03   ndz08:30Zosia
27.03   ndz09:00Stasia
27.03   ndz09:30Elżbieta
27.03   ndz10:00Elżbieta Kruszewska
27.03   ndz10:30R+K Świątkowscy
27.03   ndz11:00Monika
27.03   ndz11:30Basia Ossowska
27.03   ndz12:00Wiola L.
27.03   ndz12:30Maja MK
27.03   ndz13:00Ania B.
27.03   ndz13:30Bogumiła Stępnik
27.03   ndz14:00Paulina
27.03   ndz14:30Helena P.
27.03   ndz15:00Marzena
27.03   ndz15:30Tamara
27.03   ndz16:00Ks. Piotr
27.03   ndz16:30Lidia Śmidecka
27.03   ndz17:00Czesława
27.03   ndz17:30Czesława
27.03   ndz18:00Danuta Tomaszewska
27.03   ndz18:30Monika S
27.03   ndz19:00Teresa i Ryszard
27.03   ndz19:30Monika i Alejandro
27.03   ndz20:00Karolina i Mariusz
27.03   ndz20:30Kamila
27.03   ndz21:00Ignacy
27.03   ndz21:30Emila Ulatowska
27.03   ndz22:00ALINA SARNOWSKA
27.03   ndz22:30MACIEJ SARNOWSKI
27.03   ndz23:00Anna Tułnowska
27.03   ndz23:30Marysia Sz.
28.03   pon00:00Zofia Wierzbicka
28.03   pon00:30Wiesława P
28.03   pon01:00Maria Kapka
28.03   pon01:30Róża
28.03   pon02:00Aniela
28.03   pon02:30s. Monika
28.03   pon03:00Teresa i Ryszard
28.03   pon03:30Renata K.
28.03   pon04:00Marzena
28.03   pon04:30Ewelina Sz.
28.03   pon05:00Monika
28.03   pon05:30Monika
28.03   pon06:00s. Monika
28.03   pon06:30Ola Nizińska
28.03   pon07:00Janina B
28.03   pon07:30Krystyna Zając
28.03   pon08:00Maria
28.03   pon08:30Kasia Skowron
28.03   pon09:00Iwona
28.03   pon09:30Danuta D
28.03   pon10:00Anna Ilukowicz
28.03   pon10:30R+K Świątkowscy
28.03   pon11:00Krysia Kicińska
28.03   pon11:30Basia Ossowska
28.03   pon12:00Zenia
28.03   pon12:30Tamara
28.03   pon13:00Stasia
28.03   pon13:30Marta
28.03   pon14:00Krysia Rochna
28.03   pon14:30Jadwiga Klimiuk
28.03   pon15:00Kamila
28.03   pon15:30Aldona
28.03   pon16:00Jola Rogaczewska
28.03   pon16:30Hania N
28.03   pon17:00Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego w Słupsku
28.03   pon17:30 Veni Creator -par. Ducha Świętego /Parafia Miłosierdzia Bożego w Pile
28.03   pon18:00Elżbieta P.
28.03   pon18:30Marzanna
28.03   pon19:00Renata Sz
28.03   pon19:30Monika i Alejandro
28.03   pon20:00Teresa, Mirosław Błaszczyk
28.03   pon20:30ks. Adam Kapka
28.03   pon21:00Marysia Sz.
28.03   pon21:30Emila Ulatowska
28.03   pon22:00ALINA SARNOWSKA
28.03   pon22:30MACIEJ SARNOWSKI
28.03   pon23:00Kasia K.
28.03   pon23:30Małgorzata
29.03   wt00:00Zofia Wierzbicka
29.03   wt00:30Zofia Wierzbicka
29.03   wt01:00Czesława
29.03   wt01:30Ks. Tomasz W.
29.03   wt02:00Marysia Sz.
29.03   wt02:30Terenia i Rysiu Gaweł
29.03   wt03:00Marzena
29.03   wt03:30Ewelina Sz.
29.03   wt04:00Maria Kapka
29.03   wt04:30Renata K.
29.03   wt05:00s. Katarzyna
29.03   wt05:30Monika
29.03   wt06:00Janina B
29.03   wt06:30Gajecka
29.03   wt07:00Czerwonka
29.03   wt07:30Czerwonka
29.03   wt08:00Kasia Skowron
29.03   wt08:30Leszek K.
29.03   wt09:00Czesława Wirkus
29.03   wt09:30Danuta D
29.03   wt10:00Iwona
29.03   wt10:30R+K Świątkowscy
29.03   wt11:00Krysia Kicińska
29.03   wt11:30Basia Ossowska
29.03   wt12:00Gabrysia Lewińska
29.03   wt12:30Tamara
29.03   wt13:00Stasia
29.03   wt13:30Dominika Burak
29.03   wt14:00Krysia Rochna
29.03   wt14:30Helena P.
29.03   wt15:00Wiesława
29.03   wt15:30Hania N
29.03   wt16:00Jola R
29.03   wt16:30Emila Ulatowska
29.03   wt17:00Monika
29.03   wt17:30Parafia Miłosierdzia Bożego w Pile
29.03   wt18:00Aniela
29.03   wt18:30Marzanna
29.03   wt19:00Monika i Alejandro
29.03   wt19:30Ola Mowczan
29.03   wt20:00Kasia i Jarek
29.03   wt20:30Czesława Wirkus
29.03   wt21:00Czesława Wirkus
29.03   wt21:30Emila Ulatowska
29.03   wt22:00ALINA SARNOWSKA
29.03   wt22:30MACIEJ SARNOWSKI
29.03   wt23:00Kasia K.
29.03   wt23:30Sowisz
30.03   śr00:00Czesława Wirkus
30.03   śr00:30Zofia W
30.03   śr01:00Zofia Wierzbicka
30.03   śr01:30Ks. Tomasz W.
30.03   śr02:00Maria Kapka
30.03   śr02:30Aniela
30.03   śr03:00Marzena
30.03   śr03:30Renata K.
30.03   śr04:00Marysia Sz.
30.03   śr04:30Marzena
30.03   śr05:00Hania N
30.03   śr05:30Monika
30.03   śr06:00Monika
30.03   śr06:30Ola Nizińska
30.03   śr07:00Elżbieta
30.03   śr07:30Iwona
30.03   śr08:00DPS Bobolice
30.03   śr08:30Irena Pawłowska
30.03   śr09:00Mirosława Kuśnierska
30.03   śr09:30Danuta D
30.03   śr10:00Tamara
30.03   śr10:30R+K Świątkowscy
30.03   śr11:00Krysia Kicińska
30.03   śr11:30Basia Ossowska
30.03   śr12:00Grażyna Łukaszewicz
30.03   śr12:30Iwona
30.03   śr13:00Stasia
30.03   śr13:30Krysia Rochna
30.03   śr14:00Janina B
30.03   śr14:30Helena P.
30.03   śr15:00Joanna Z.
30.03   śr15:30Stasia H. P.
30.03   śr16:00Monika i Alejandro
30.03   śr16:30Wiesia Ch.
30.03   śr17:00Marek Frejus
30.03   śr17:30Parafia Miłosierdzia Bożego w Pile
30.03   śr18:00Pawlesa Maria
30.03   śr18:30Marzanna
30.03   śr19:00Halina Jasińska
30.03   śr19:30Aga
30.03   śr20:00Monika
30.03   śr20:30Jola R
30.03   śr21:00Teresa,Ryszard
30.03   śr21:30Emila Ulatowska
30.03   śr22:00ALINA SARNOWSKA
30.03   śr22:30MACIEJ SARNOWSKI
30.03   śr23:00Jola K.
30.03   śr23:30Sowisz
31.03   czw00:00Czesława Wirkus
31.03   czw00:30Teresa,Ryszard
31.03   czw01:00Ks. Piotr
31.03   czw01:30Ks. Tomasz W.
31.03   czw02:00Maria Kapka
31.03   czw02:30Maria Kapka
31.03   czw03:00Zofia Wierzbicka
31.03   czw03:30Zofia Wierzbicka
31.03   czw04:00Marzena
31.03   czw04:30Renata K.
31.03   czw05:00Ewelina Sz.
31.03   czw05:30Monika C.
31.03   czw06:00Monika C.
31.03   czw06:30Gajecka
31.03   czw07:00Marysia Sz.
31.03   czw07:30Tamara
31.03   czw08:00Iwona
31.03   czw08:30Grażyna Łukaszewicz
31.03   czw09:00Leszek K.
31.03   czw09:30Danuta D
31.03   czw10:00Wiesia Ch.
31.03   czw10:30R+K Świątkowscy
31.03   czw11:00Krysia Kicińska
31.03   czw11:30Basia Ossowska
31.03   czw12:00Sylwia KL
31.03   czw12:30Iwona
31.03   czw13:00Miecia Kierinkiewicz
31.03   czw13:30Stasia
31.03   czw14:00Janina B
31.03   czw14:30Helena P.
31.03   czw15:00Aniela
31.03   czw15:30Stasia H. P.
31.03   czw16:00Czesława
31.03   czw16:30Czesława
31.03   czw17:00Monika i Alejandro
31.03   czw17:30Parafia Miłosierdzia Bożego w Pile
31.03   czw18:00Renata Sz
31.03   czw18:30Marzanna
31.03   czw19:00Halina Jasińska
31.03   czw19:30Emila Ulatowska
31.03   czw20:00Czesława
31.03   czw20:30Monika i Alejandro
31.03   czw21:00Marzena
31.03   czw21:30Emila Ulatowska
31.03   czw22:00ALINA SARNOWSKA
31.03   czw22:30MACIEJ SARNOWSKI
31.03   czw23:00ks. Rafał
31.03   czw23:30Sowisz
01.04   pt00:00Marysia Sz.
01.04   pt00:30Marzena
01.04   pt01:00Teresa,Ryszard
01.04   pt01:30Ks. Tomasz W.
01.04   pt02:00Zofia Wierzbicka
01.04   pt02:30Zofia Wierzbicka
01.04   pt03:00Maria Kapka
01.04   pt03:30Maria Kapka
01.04   pt04:00Teresa
01.04   pt04:30Renata
01.04   pt05:00Jam
01.04   pt05:30Ewelina Sz.
01.04   pt06:00Hania N
01.04   pt06:30Gajecka
01.04   pt07:00Iwona
01.04   pt07:30Renata Sz
01.04   pt08:00Iwona Pisula
01.04   pt08:30Grażyna Łukaszewicz
01.04   pt09:00Mirosława Kuśnierska
01.04   pt09:30Danuta D
01.04   pt10:00Tamara
01.04   pt10:30R+K Świątkowscy
01.04   pt11:00Krysia Kicińska
01.04   pt11:30Basia Ossowska
01.04   pt12:00Ania
01.04   pt12:30Maria Ginter
01.04   pt13:00Miecia Kierinkiewicz
01.04   pt13:30Stasia
01.04   pt14:00Janina B
01.04   pt14:30Helena P.
01.04   pt15:00Czesława
01.04   pt15:30Stasia H. P.
01.04   pt16:00Czesława
01.04   pt16:30Czesława
01.04   pt17:00Marek Frejus
01.04   pt17:30Ks. Piotr
01.04   pt18:00Maria P
01.04   pt18:30Monika C.
01.04   pt19:00Halina Jasińska
01.04   pt19:30Monika C.
01.04   pt20:00Tosia
01.04   pt20:30Krystyna R
01.04   pt21:00Emilia Ulatowska
01.04   pt21:30Aldona i Darek
01.04   pt22:00ALINA SARNOWSKA
01.04   pt22:30MACIEJ SARNOWSKI
01.04   pt23:00Anna Tułnowska
01.04   pt23:30Sowisz
02.04   sb00:00Edyta
02.04   sb00:30Zofia Wierzbicka
02.04   sb01:00Zofia Wierzbicka
02.04   sb01:30Maria Kapka
02.04   sb02:00Maria Kapka
02.04   sb02:30Teresa,Ryszard
02.04   sb03:00Marzena
02.04   sb03:30Renata K.
02.04   sb04:00Marysia Sz.
02.04   sb04:30Edyta
02.04   sb05:00Monika C.
02.04   sb05:30Wiesława P
02.04   sb06:00Ewelina Sz.
02.04   sb06:30Gajecka
02.04   sb07:00Marzenka Janicka
02.04   sb07:30Iwona
02.04   sb08:00Magda Lichtensztein
02.04   sb08:30Ks. Rafał
02.04   sb09:00Leszek K.
02.04   sb09:30Wiesia Ch.
02.04   sb10:00Tamara
02.04   sb10:30R+K Świątkowscy
02.04   sb11:00Krysia Kicińska
02.04   sb11:30Basia Ossowska
02.04   sb12:00Czesława
02.04   sb12:30Czesława
02.04   sb13:00Czesława
02.04   sb13:30Stasia
02.04   sb14:00Krysia Rochna
02.04   sb14:30Helena P.
02.04   sb15:00Mirosława Kuśnierska
02.04   sb15:30Stasia H. P.
02.04   sb16:00Czesława
02.04   sb16:30Czesława
02.04   sb17:00Marek Frejus
02.04   sb17:30 Parafia Miłosierdzia Bożego w Pile
02.04   sb18:00Iwona
02.04   sb18:30Wiesia Ch.
02.04   sb19:00Halina Jasińska
02.04   sb19:30Danuta D
02.04   sb20:00Aniela
02.04   sb20:30Maria Jolanta
02.04   sb21:00Emilia Ulatowska
02.04   sb21:30Emila Ulatowska
02.04   sb22:00Krystyna R
02.04   sb22:30Urszula B.
02.04   sb23:00Anna Tułnowska
02.04   sb23:30Sowisz
03.04   ndz00:00Edyta S
03.04   ndz00:30Marysia Sz.
03.04   ndz01:00Tamara
03.04   ndz01:30Ks. Tomasz W.
03.04   ndz02:00Zofia Wierzbicka
03.04   ndz02:30Zofia Wierzbicka
03.04   ndz03:00Maria Kapka
03.04   ndz03:30Maria Kapka
03.04   ndz04:00Emilia Ulatowska
03.04   ndz04:30Emilia Ulatowska
03.04   ndz05:00Aldona i Darek
03.04   ndz05:30Monika C.
03.04   ndz06:00Danuta Tomaszewska
03.04   ndz06:30Gajecka
03.04   ndz07:00Maria Jolanta
03.04   ndz07:30Janina B
03.04   ndz08:00Basia Chorzelewska
03.04   ndz08:30Zosia
03.04   ndz09:00Celina
03.04   ndz09:30Elżbieta P.
03.04   ndz10:00Dominika Burak
03.04   ndz10:30R+K Świątkowscy
03.04   ndz11:00Marzenka Janicka
03.04   ndz11:30Basia Ossowska
03.04   ndz12:00Hania N
03.04   ndz12:30Czesława
03.04   ndz13:00Czesława
03.04   ndz13:30Stasia
03.04   ndz14:00Krysia Rochna
03.04   ndz14:30Helena P.
03.04   ndz15:00Krysia Kicińska
03.04   ndz15:30Mirosława Kuśnierska
03.04   ndz16:00Stasia H. P.
03.04   ndz16:30Lidia Śmidecka
03.04   ndz17:00Marek Frejus
03.04   ndz17:30Iwona
03.04   ndz18:00Leszek K.
03.04   ndz18:30Miecia Kierinkiewicz
03.04   ndz19:00Halina Jasińska
03.04   ndz19:30Dominika Adryan
03.04   ndz20:00Wirkus
03.04   ndz20:30Tamara
03.04   ndz21:00Emilia Ulatowska
03.04   ndz21:30Teresa,Ryszard
03.04   ndz22:00Marica
03.04   ndz22:30Barbara Adryan
03.04   ndz23:00Anna Tułnowska
03.04   ndz23:30Sowisz
04.04   pon00:00Leszek K.
04.04   pon00:30Wiesława P
04.04   pon01:00Wiesława P
04.04   pon01:30Marysia Sz.
04.04   pon02:00Zofia Wierzbicka
04.04   pon02:30Zofia Wierzbicka
04.04   pon03:00Maria Kapka
04.04   pon03:30Maria Kapka
04.04   pon04:00Danuta D
04.04   pon04:30Danuta D
04.04   pon05:00Teresa
04.04   pon05:30Katarzyna R.
04.04   pon06:00Agnieszka i Łukasz P
04.04   pon06:30Ola Nizińska
04.04   pon07:00Janina B
04.04   pon07:30Renata Sz
04.04   pon08:00Iwona Pisula
04.04   pon08:30Tamara
04.04   pon09:00Maria Jolanta
04.04   pon09:30Tamara
04.04   pon10:00Dominika Burak
04.04   pon10:30R+K Świątkowscy
04.04   pon11:00Marzenka Janicka
04.04   pon11:30Basia Ossowska
04.04   pon12:00Krysia Kicińska
04.04   pon12:30Aniela
04.04   pon13:00Elżbieta
04.04   pon13:30Stasia
04.04   pon14:00Krysia Rochna
04.04   pon14:30Helena P.
04.04   pon15:00Joanna Z.
04.04   pon15:30Stasia H. P.
04.04   pon16:00Mirka K
04.04   pon16:30J. Czerwonka
04.04   pon17:00Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego w Słupsku
04.04   pon17:30 Veni Creator -par. Ducha Świętego /Parafia Miłosierdzia Bożego w Pile
04.04   pon18:00Elżbieta P.
04.04   pon18:30Marzanna
04.04   pon19:00Halina Jasińska
04.04   pon19:30Barbara Adryan
04.04   pon20:00Sławomir Adryan
04.04   pon20:30Maria Jolanta
04.04   pon21:00Emilia Ulatowska
04.04   pon21:30Jarosław R.
04.04   pon22:00Marica
04.04   pon22:30Ryszard
04.04   pon23:00Jola R
04.04   pon23:30Bozena
05.04   wt00:00Katarzyna G
05.04   wt00:30Marzena
05.04   wt01:00Marzena
05.04   wt01:30Ks. Tomasz W.
05.04   wt02:00Zofia Wierzbicka
05.04   wt02:30Zofia Wierzbicka
05.04   wt03:00Maria Kapka
05.04   wt03:30Maria Kapka
05.04   wt04:00Monika C.
05.04   wt04:30Monika C.
05.04   wt05:00Teresa
05.04   wt05:30Katarzyna R.
05.04   wt06:00Agnieszka i Łukasz P
05.04   wt06:30Gajecka
05.04   wt07:00Ada i Tomek
05.04   wt07:30Renata Sz
05.04   wt08:00Iwona Pisula
05.04   wt08:30Danuta D
05.04   wt09:00Ania
05.04   wt09:30Tamara
05.04   wt10:00Dominika Burak
05.04   wt10:30R+K Świątkowscy
05.04   wt11:00Krysia Rochna
05.04   wt11:30Basia Ossowska
05.04   wt12:00Krysia Kicińska
05.04   wt12:30Marzenka Janicka
05.04   wt13:00Ania
05.04   wt13:30Stasia
05.04   wt14:00Janina B.
05.04   wt14:30Helena P.
05.04   wt15:00Czesława Wirkus
05.04   wt15:30Stasia H. P.
05.04   wt16:00Mirosława Kuśnierska
05.04   wt16:30J. Czerwonka
05.04   wt17:00Czesława Wirkus
05.04   wt17:30Parafia Miłosierdzia Bożego w Pile
05.04   wt18:00Monika i Alejandro
05.04   wt18:30Marzanna
05.04   wt19:00Halina Jasińska
05.04   wt19:30Ola Mowczan
05.04   wt20:00Barbara Adryan
05.04   wt20:30Dominika Adryan
05.04   wt21:00Emilia Ulatowska
05.04   wt21:30Jarosław R.
05.04   wt22:00Ryszard
05.04   wt22:30Leszek K.
05.04   wt23:00Kasia K.
05.04   wt23:30Bozena
06.04   śr00:00Ania
06.04   śr00:30Danuta D
06.04   śr01:00Danuta D
06.04   śr01:30Marysia Sz.
06.04   śr02:00Violetta Latkowska
06.04   śr02:30Maria Kapka
06.04   śr03:00Maria Kapka
06.04   śr03:30Zofia Wierzbica
06.04   śr04:00Zofia Wierzbicka
06.04   śr04:30Teresa Gawel
06.04   śr05:00Monika C.
06.04   śr05:30Ada R.
06.04   śr06:00Teresa, Mirosław B
06.04   śr06:30Ola Nizińska
06.04   śr07:00Halina G
06.04   śr07:30Renata Sz
06.04   śr08:00Iwona Pisula
06.04   śr08:30Irena Pawłowska
06.04   śr09:00Maria Jolanta
06.04   śr09:30Czesława Wirkus
06.04   śr10:00Jarosław R.
06.04   śr10:30R+K Świątkowscy
06.04   śr11:00Krysia Rochna
06.04   śr11:30Basia Ossowska
06.04   śr12:00Krysia Kicińska
06.04   śr12:30Iwona
06.04   śr13:00Czesława Wirkus
06.04   śr13:30Stasia
06.04   śr14:00Janina B
06.04   śr14:30Helena P.
06.04   śr15:00Czesława Wirkus
06.04   śr15:30Stasia H. P.
06.04   śr16:00Mirosława Kuśnierska
06.04   śr16:30J. Czerwonka
06.04   śr17:00Katarzyna R.
06.04   śr17:30Parafia Miłosierdzia Bożego w Pile
06.04   śr18:00Jola R
06.04   śr18:30Marzanna
06.04   śr19:00Halina Jasińska
06.04   śr19:30Barbara Adryan
06.04   śr20:00Wiesława P
06.04   śr20:30Tamara
06.04   śr21:00Emilia Ulatowska
06.04   śr21:30Ryszard Gawel
06.04   śr22:00Iwona
06.04   śr22:30Barbara Adryan
06.04   śr23:00Sowisz
06.04   śr23:30Bozena
07.04   czw00:00Ania
07.04   czw00:30Marzena
07.04   czw01:00Ks. Piotr
07.04   czw01:30Violetta
07.04   czw02:00Marysia Sz.
07.04   czw02:30Maria Kapka
07.04   czw03:00Maria Kapka
07.04   czw03:30Zofia Wierzbicka
07.04   czw04:00Zofia Wierzbicka
07.04   czw04:30Teresa
07.04   czw05:00Monika C.
07.04   czw05:30Halina G
07.04   czw06:00Agnieszka i Łukasz P.
07.04   czw06:30Gajecka
07.04   czw07:00Danuta D
07.04   czw07:30Renata Sz
07.04   czw08:00Iwona Pisula
07.04   czw08:30Danuta D
07.04   czw09:00Czesława Wirkus
07.04   czw09:30Maria Jolanta
07.04   czw10:00Czesława Wirkus
07.04   czw10:30R+K Świątkowscy
07.04   czw11:00Wiesia Ch.
07.04   czw11:30Basia Ossowska
07.04   czw12:00Sylwia KL
07.04   czw12:30Krysia Kicińska
07.04   czw13:00Miecia Kierinkiewicz
07.04   czw13:30Stasia
07.04   czw14:00Krysia Rochna
07.04   czw14:30Helena P.
07.04   czw15:00Czesława Wirkus
07.04   czw15:30Stasia H. P.
07.04   czw16:00Mirosława Kuśnierska
07.04   czw16:30J. Czerwonka
07.04   czw17:00Wiesia Ch.
07.04   czw17:30Parafia Miłosierdzia Bożego w Pile
07.04   czw18:00Parafia Trójcy Świętej w Róży Wielkiej
07.04   czw18:30Marzanna
07.04   czw19:00Halina Jasińska
07.04   czw19:30Krysia Rochna
07.04   czw20:00Katarzyna i Jarosław
07.04   czw20:30Danuta D
07.04   czw21:00Emilia Ulatowska
07.04   czw21:30Emilia Ulatowska
07.04   czw22:00Ryszard Gawel
07.04   czw22:30Barbara Adryan
07.04   czw23:00Sowisz
07.04   czw23:30Bożena
08.04   pt00:00Ania
08.04   pt00:30WieslawaP
08.04   pt01:00Wiesława P
08.04   pt01:30Marysia Sz.
08.04   pt02:00Zofia Wierzbicka
08.04   pt02:30Zofia Wierzbicka
08.04   pt03:00Maria Kapka
08.04   pt03:30Maria Kapka
08.04   pt04:00Emilia Ulatowska
08.04   pt04:30Teresa Gawel
08.04   pt05:00Monika C.
08.04   pt05:30Monika Cyraniak.
08.04   pt06:00Agnieszka i Łukasz P.
08.04   pt06:30Gajecka
08.04   pt07:00Marzena
08.04   pt07:30Renata Sz
08.04   pt08:00Agnieszka
08.04   pt08:30Leszek K.
08.04   pt09:00Czesława Wirkus
08.04   pt09:30ks. Rafał
08.04   pt10:00Czesława Wirkus
08.04   pt10:30R+K Świątkowscy
08.04   pt11:00Iwona
08.04   pt11:30Basia Ossowska
08.04   pt12:00Krysia Kicińska
08.04   pt12:30Maria Opaluch
08.04   pt13:00Miecia Kierinkiewicz
08.04   pt13:30Stasia
08.04   pt14:00Krysia Rochna
08.04   pt14:30Helena P.
08.04   pt15:00Ania
08.04   pt15:30Stasia H. P.
08.04   pt16:00Mirosława Kuśnierska
08.04   pt16:30J. Czerwonka
08.04   pt17:00Katarzyna i Jarosław
08.04   pt17:30Ks. Piotr
08.04   pt18:00Ks. Piotr
08.04   pt18:30Elżbieta P.
08.04   pt19:00Halina Jasińska
08.04   pt19:30Dominika Adryan
08.04   pt20:00Czesława Wirkus
08.04   pt20:30Tamara
08.04   pt21:00Emilia Ulatowska
08.04   pt21:30Sławomir Adryan
08.04   pt22:00Ryszard Gawel
08.04   pt22:30Barbara Adryan
08.04   pt23:00Sowisz
08.04   pt23:30Bożena
09.04   sb00:00Bożena
09.04   sb00:30Urszula
09.04   sb01:00ewa harwas
09.04   sb01:30Zofia Wierzbicka
09.04   sb02:00Zofia Wierzbicka
09.04   sb02:30Maria Kapka
09.04   sb03:00Maria Kapka
09.04   sb03:30Renata K.
09.04   sb04:00s. Łucja
09.04   sb04:30Edyta S
09.04   sb05:00Monika Cyraniak.
09.04   sb05:30Teresa Gawel
09.04   sb06:00Monika Cyraniak.
09.04   sb06:30Gajecka
09.04   sb07:00Danuta D
09.04   sb07:30Agnieszka i Łukasz P.
09.04   sb08:00Magda Lichtensztein
09.04   sb08:30Irena Pawłowska
09.04   sb09:00Czesława Wirkus
09.04   sb09:30Czesława Wirkus
09.04   sb10:00Tamara
09.04   sb10:30R+K Świątkowscy
09.04   sb11:00s. Łucja
09.04   sb11:30Basia Ossowska
09.04   sb12:00Krysia Kicińska
09.04   sb12:30Iwona Pisula
09.04   sb13:00Katarzyna
09.04   sb13:30Stasia
09.04   sb14:00Krysia Rochna
09.04   sb14:30Helena P.
09.04   sb15:00Czesława Wirkus
09.04   sb15:30Stasia H. P.
09.04   sb16:00Mirosława Kuśnierska
09.04   sb16:30J. Czerwonka
09.04   sb17:00Maria Opaluch
09.04   sb17:30Parafia Miłosierdzia Bożego w Pile
09.04   sb18:00Wiktoria Kurzyjczyk
09.04   sb18:30Jarosław R.
09.04   sb19:00Halina Jasińska
09.04   sb19:30Dominika Adryan
09.04   sb20:00Danuta D
09.04   sb20:30Dorota Matczyńska
09.04   sb21:00Ryszard Gawel
09.04   sb21:30Emilia Ulatowska
09.04   sb22:00Barbara Adryan
09.04   sb22:30Marysia Sz.
09.04   sb23:00Sowisz
09.04   sb23:30Urszula B.
10.04   ndz00:00EWA
10.04   ndz00:30Bozena
10.04   ndz01:00Marysia Sz.
10.04   ndz01:30KS. Tomasz
10.04   ndz02:00Maria Kapka
10.04   ndz02:30Maria Kapka
10.04   ndz03:00Zofia Wierzbicka
10.04   ndz03:30Zofia Wierzbicka
10.04   ndz04:00Monika Cyraniak.
10.04   ndz04:30Teresa Gawel
10.04   ndz05:00Monika Cyraniak.
10.04   ndz05:30Edyta S
10.04   ndz06:00Hania N
10.04   ndz06:30Gajecka
10.04   ndz07:00Danuta D
10.04   ndz07:30Danuta D
10.04   ndz08:00Dorota Matczyńska
10.04   ndz08:30Katarzyna G
10.04   ndz09:00Grzegorz G
10.04   ndz09:30Leszek K.
10.04   ndz10:00Kasia i Jarek
10.04   ndz10:30R+K Świątkowscy
10.04   ndz11:00Czesława Wirkus
10.04   ndz11:30Basia Ossowska
10.04   ndz12:00Krysia Kicińska
10.04   ndz12:30Czesława Wirkus
10.04   ndz13:00Czesława Wirkus
10.04   ndz13:30Stasia
10.04   ndz14:00Krysia Rochna
10.04   ndz14:30Helena P.
10.04   ndz15:00Janina B
10.04   ndz15:30Stasia H. P.
10.04   ndz16:00Kusmierska M
10.04   ndz16:30Lidia Śmidecka
10.04   ndz17:00Maria Opaluch
10.04   ndz17:30Marysia Sz.
10.04   ndz18:00Czerwonka J
10.04   ndz18:30Ania
10.04   ndz19:00Halina Jasińska
10.04   ndz19:30Tamara i Monika
10.04   ndz20:00Anna
10.04   ndz20:30JadwigaK
10.04   ndz21:00Emilia Ulatowska
10.04   ndz21:30Urszula
10.04   ndz22:00Barbara Adryan
10.04   ndz22:30Ryszard Gawel
10.04   ndz23:00Kasia K.
10.04   ndz23:30Sowisz
11.04   pon00:00Bozena
11.04   pon00:30Zofia Wierzbicka
11.04   pon01:00Zofia Wierzbicka
11.04   pon01:30KS. Tomasz
11.04   pon02:00Maria Kapka
11.04   pon02:30Maria Kapka
11.04   pon03:00Teresa Gawel
11.04   pon03:30Renata K.
11.04   pon04:00Marysia Sz.
11.04   pon04:30Paweł F.
11.04   pon05:00Monika Cyraniak.
11.04   pon05:30Monika Cyraniak.
11.04   pon06:00Agnieszka i Łukasz P.
11.04   pon06:30Ola Nizińska
11.04   pon07:00Janina B
11.04   pon07:30ewa harwas
11.04   pon08:00Leszek K.
11.04   pon08:30Czesława Wirkus
11.04   pon09:00Janina B
11.04   pon09:30Tamara i Monika
11.04   pon10:00Czesława Wirkus
11.04   pon10:30R+K Świątkowscy
11.04   pon11:00Aniela
11.04   pon11:30Basia Ossowska
11.04   pon12:00Krysia Kicińska
11.04   pon12:30Iwona Pisula
11.04   pon13:00Krysia Rochna
11.04   pon13:30Stasia
11.04   pon14:00Tosia
11.04   pon14:30Helena P.
11.04   pon15:00Czesława Wirkus
11.04   pon15:30Stasia H. P.
11.04   pon16:00Kusmierska M
11.04   pon16:30Czerwonka J
11.04   pon17:00Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego w Słupsku / Veni Creator -par. D
11.04   pon17:30Parafia Miłosierdzia Bożego w Pile
11.04   pon18:00Maria Opaluch
11.04   pon18:30Marzanna
11.04   pon19:00Halina Jasińska
11.04   pon19:30Dorota Matczyńska
11.04   pon20:00Jarosław R.
11.04   pon20:30Barbara Adryan
11.04   pon21:00Emilia Ulatowska
11.04   pon21:30Emilia Ulatowska
11.04   pon22:00Ryszard Gawel
11.04   pon22:30Katarzyna R.
11.04   pon23:00Anna Tułnowska
11.04   pon23:30Urszula
12.04   wt00:00Bozena
12.04   wt00:30Zofia Wierzbicka
12.04   wt01:00Zofia Wierzbicka
12.04   wt01:30KS. Tomasz
12.04   wt02:00Maria Kapka
12.04   wt02:30Maria Kapka
12.04   wt03:00Teresa Gawel
12.04   wt03:30Renata K.
12.04   wt04:00Marysia Sz.
12.04   wt04:30Monika Cyraniak.
12.04   wt05:00Monika Cyraniak.
12.04   wt05:30Hania N
12.04   wt06:00Agnieszka i Łukasz P.
12.04   wt06:30Ola Nizińska
12.04   wt07:00Marcin Skrypak
12.04   wt07:30Renata Sz
12.04   wt08:00Iwona Pisula
12.04   wt08:30Krysia Rochna
12.04   wt09:00Czesława Wirkus
12.04   wt09:30Czesława Wirkus
12.04   wt10:00Ewa Harwas
12.04   wt10:30R+K Świątkowscy
12.04   wt11:00Czesława Wirkus
12.04   wt11:30Basia Ossowska
12.04   wt12:00Krysia Kicińska
12.04   wt12:30Kamila
12.04   wt13:00Pawlesa Maria
12.04   wt13:30Stasia
12.04   wt14:00Basia
12.04   wt14:30Helena P.
12.04   wt15:00Maria Opaluch
12.04   wt15:30Stasia H. P.
12.04   wt16:00Kusmierska M
12.04   wt16:30Czerwonka J
12.04   wt17:00Monika Cyraniak.
12.04   wt17:30Parafia Miłosierdzia Bożego w Pile
12.04   wt18:00Wiktoria Kurzyjczyk
12.04   wt18:30Ks. Piotr
12.04   wt19:00Halina Jasińska
12.04   wt19:30Ola Mowczan
12.04   wt20:00Dorota Matczyńska
12.04   wt20:30Barbara Adryan
12.04   wt21:00Emilia Ulatowska
12.04   wt21:30Tamara i Monika
12.04   wt22:00Ryszard Gawel
12.04   wt22:30Basia
12.04   wt23:00s. Agnieszka
12.04   wt23:30Urszula
13.04   śr00:00Bozena
13.04   śr00:30Ewa Harwas
13.04   śr01:00Wiesława P
13.04   śr01:30Zofia Wierzbicka
13.04   śr02:00Zofia Wierzbicka
13.04   śr02:30Teresa Gawel
13.04   śr03:00Renata K.
13.04   śr03:30Marysia Sz.
13.04   śr04:00Maria Kapka
13.04   śr04:30Maria Kapka
13.04   śr05:00Monika Cyraniak.
13.04   śr05:30Monika Cyraniak.
13.04   śr06:00Agnieszka i Łukasz P.
13.04   śr06:30Ola Nizińska
13.04   śr07:00Marcin Skrypak
13.04   śr07:30Halina Korczyc
13.04   śr08:00Iwona Pisula
13.04   śr08:30Irena Pawłowska
13.04   śr09:00Czesława Wirkus
13.04   śr09:30Leszek K.
13.04   śr10:00Ania
13.04   śr10:30R+K Świątkowscy
13.04   śr11:00Monika Markanycz
13.04   śr11:30Basia Ossowska
13.04   śr12:00Krysia Kicińska
13.04   śr12:30Tamara i Monika
13.04   śr13:00Pawlesa Maria
13.04   śr13:30Stasia
13.04   śr14:00Kamila
13.04   śr14:30Helena P.
13.04   śr15:00Maria Opaluch
13.04   śr15:30Stasia H. P.
13.04   śr16:00Kusmierska M
13.04   śr16:30Czerwonka J
13.04   śr17:00Wiktoria Kurzyjczyk
13.04   śr17:30Ania Baranowska
13.04   śr18:00Wiktoria Kurzyjczyk
13.04   śr18:30Jola R
13.04   śr19:00Halina Jasińska
13.04   śr19:30Dominika Adryan
13.04   śr20:00Sławek Adryan
13.04   śr20:30Krysia Rochna
13.04   śr21:00Emilia Ulatowska
13.04   śr21:30Dorota Matczyńska
13.04   śr22:00Barbara Adryan
13.04   śr22:30Ryszard Gawel
13.04   śr23:00Dorota Matczyńska
13.04   śr23:30Bozena
14.04   czw00:00Urszula
14.04   czw00:30Ewa Harwas
14.04   czw01:00Ks. Piotr
14.04   czw01:30Ks. Piotr
14.04   czw02:00Maria Kapka
14.04   czw02:30Maria Kapka
14.04   czw03:00Renata K.
14.04   czw03:30Zofia Wierzbicka
14.04   czw04:00Zofia Wierzbicka
14.04   czw04:30Marysia Sz.
14.04   czw05:00Monika Cyraniak.
14.04   czw05:30Teresa Gawel
14.04   czw06:00Monika Cyraniak.
14.04   czw06:30Gajecka
14.04   czw07:00Janina B
14.04   czw07:30Dorota Matczyńska
14.04   czw08:00Iwona Pisula
14.04   czw08:30Leszek K.
14.04   czw09:00Czesława Wirkus
14.04   czw09:30Basia
14.04   czw10:00Marzena
14.04   czw10:30R+K Świątkowscy
14.04   czw11:00Czesława Wirkus
14.04   czw11:30Basia Ossowska
14.04   czw12:00Sylwia KL
14.04   czw12:30Krysia Kicińska
14.04   czw13:00Miecia Kierinkiewicz
14.04   czw13:30Stasia
14.04   czw14:00Krysia Rochna
14.04   czw14:30Helena P.
14.04   czw15:00Tamara i Monika
14.04   czw15:30Stasia H. P.
14.04   czw16:00Kusmierska M
14.04   czw16:30Czerwonka J
14.04   czw17:00Maria Opaluch
14.04   czw17:30Czesława
14.04   czw18:00Wiktoria Kurzyjczyk
14.04   czw18:30Marek F
14.04   czw19:00KR Świątkowscy
14.04   czw19:30Aniela
14.04   czw20:00Katarzyna
14.04   czw20:30Czesława Wirkus
14.04   czw21:00Emilia Ulatowska
14.04   czw21:30Danuta D
14.04   czw22:00Barbara Adryan
14.04   czw22:30Hania N
14.04   czw23:00Monika Markanycz
14.04   czw23:30Ewa Harwas
15.04   pt00:00Urszula
15.04   pt00:30Marzena
15.04   pt01:00Zofia Wierzbicka
15.04   pt01:30Zofia Wir
15.04   pt02:00Maria Kapka
15.04   pt02:30Maria Kapka
15.04   pt03:00Renata K.
15.04   pt03:30Marysia Sz.
15.04   pt04:00Teresa Gawel
15.04   pt04:30Leszek K
15.04   pt05:00Monika Cyraniak.
15.04   pt05:30Monika Cyraniak.
15.04   pt06:00Janina B
15.04   pt06:30Gajecka
15.04   pt07:00Dorota Matczyńska
15.04   pt07:30Danuta D
15.04   pt08:00Iwona Pisula
15.04   pt08:30Czesława Wirkus
15.04   pt09:00Czesława Wirkus
15.04   pt09:30Elżbieta P.
15.04   pt10:00Wiesia Ch.
15.04   pt10:30R+K Świątkowscy
15.04   pt11:00Teresa Gawel
15.04   pt11:30Basia Ossowska
15.04   pt12:00Krysia Kicińska
15.04   pt12:30Krysia Rochna
15.04   pt13:00Miecia Kierinkiewicz
15.04   pt13:30Stasia
15.04   pt14:00Tamara i Monika
15.04   pt14:30Helena P.
15.04   pt15:00Agnieszka i Łukasz P
15.04   pt15:30Stasia H. P.
15.04   pt16:00Kusmierska M
15.04   pt16:30Czerwonka J
15.04   pt17:00Wiesia Ch.
15.04   pt17:30Anna
15.04   pt18:00Wiktoria Kurzyjczyk
15.04   pt18:30Marek F
15.04   pt19:00Aleksandra
15.04   pt19:30Grażyna Łukaszewicz
15.04   pt20:00Pawłowska H
15.04   pt20:30Czerwonka J
15.04   pt21:00Aniela
15.04   pt21:30Czesława Wirkus
15.04   pt22:00Emilia Ulatowska
15.04   pt22:30Emilia Ulatowska
15.04   pt23:00Monika Markanycz
15.04   pt23:30Bozena
16.04   sb00:00Bożena
16.04   sb00:30Marysia Sz.
16.04   sb01:00Zofia Wierzbicka
16.04   sb01:30Zofia Wierzbicka
16.04   sb02:00Maria Kapka
16.04   sb02:30Maria Kapka
16.04   sb03:00Renata K.
16.04   sb03:30Elżbieta P.
16.04   sb04:00Teresa Gawel
16.04   sb04:30Miecia Kierinkiewicz
16.04   sb05:00Monika Cyraniak.
16.04   sb05:30Monika Cyraniak.
16.04   sb06:00Monika Cyraniak.
16.04   sb06:30Gajecka
16.04   sb07:00Janina B
16.04   sb07:30Danuta D
16.04   sb08:00Czesława
16.04   sb08:30Irena Pawłowska
16.04   sb09:00Leszek K.
16.04   sb09:30Aleksandra
16.04   sb10:00Iwona
16.04   sb10:30R+K Świątkowscy
16.04   sb11:00Teresa Gawel
16.04   sb11:30Basia Ossowska
16.04   sb12:00Krysia Kicińska
16.04   sb12:30Grażyna Łukaszewicz
16.04   sb13:00Monika Cyraniak
16.04   sb13:30Stasia
16.04   sb14:00Czesława
16.04   sb14:30Helena P.
16.04   sb15:00Basia Chorzelewska
16.04   sb15:30Czesława Wirkus
16.04   sb16:00Kusmierska M
16.04   sb16:30Czerwonka J
16.04   sb17:00Maria Opaluch
16.04   sb17:30Tamara i Monika
16.04   sb18:00Wiktoria Kurzyjczyk
16.04   sb18:30Miecia Kierinkiewicz
16.04   sb19:00Kusmierska M
16.04   sb19:30Iwona Pisula
16.04   sb20:00Marek F
16.04   sb20:30Jola Wołoszyn
16.04   sb21:00Czesława
16.04   sb21:30Emilia Ulatowska
16.04   sb22:00Anna
16.04   sb22:30Wiesia Ch.
16.04   sb23:00Róża
16.04   sb23:30Róża
17.04   ndz00:00Tamara
17.04   ndz00:30Bożena
17.04   ndz01:00Zofia Wierzbicka
17.04   ndz01:30Zofia Wierzbicka
17.04   ndz02:00Zofia Wierzbicka
17.04   ndz02:30Maria Kapka
17.04   ndz03:00Maria Kapka
17.04   ndz03:30Teresa Gawel
17.04   ndz04:00Róża
17.04   ndz04:30Ryszard Gawel el
17.04   ndz05:00Monika Cyraniak.
17.04   ndz05:30Monika Cyraniak.
17.04   ndz06:00Monika Cyraniak.
17.04   ndz06:30Ola Nizińska
17.04   ndz07:00Leszek K
17.04   ndz07:30Iwona Pisula
17.04   ndz08:00Czesława
17.04   ndz08:30Czesława Wirkus
17.04   ndz09:00Leszek K.
17.04   ndz09:30Tamara
17.04   ndz10:00Maria Kapka
17.04   ndz10:30R+K Świątkowscy
17.04   ndz11:00Stasia
17.04   ndz11:30Basia Ossowska
17.04   ndz12:00Krysia Kicińska
17.04   ndz12:30Monika
17.04   ndz13:00Miecia Kierinkiewicz
17.04   ndz13:30Stasia
17.04   ndz14:00Krysia Rochna
17.04   ndz14:30Helena P.
17.04   ndz15:00Maria Mania
17.04   ndz15:30Stasia HP
17.04   ndz16:00Kusmierska M
17.04   ndz16:30Lidia Śmidecka
17.04   ndz17:00Grażyna Łukaszewicz
17.04   ndz17:30Parafia Miłosierdzia Bożego w Pile
17.04   ndz18:00Wiktoria Kurzyjczyk
17.04   ndz18:30Marek F
17.04   ndz19:00Krysia Kicińska
17.04   ndz19:30Maria Kapka
17.04   ndz20:00Czerwonka J
17.04   ndz20:30Jola Wołoszyn
17.04   ndz21:00Danuta D
17.04   ndz21:30Teresa Gawel
17.04   ndz22:00Emilia Ulatowska
17.04   ndz22:30Marysia Sz.
17.04   ndz23:00Czesława
17.04   ndz23:30Wiesława P
18.04   pon00:00Bożena
18.04   pon00:30Zofia Wierzbicka
18.04   pon01:00Zofia Wierzbicka
18.04   pon01:30Wiesława P
18.04   pon02:00Maria Kapka
18.04   pon02:30Maria Kapka
18.04   pon03:00Maria Kapka
18.04   pon03:30Ewa Harwas
18.04   pon04:00Marzena
18.04   pon04:30Teresa Gawel
18.04   pon05:00Monika Cyraniak.
18.04   pon05:30Monika Cyraniak.
18.04   pon06:00Monika Cyraniak
18.04   pon06:30Ola Nizińska
18.04   pon07:00Czesława
18.04   pon07:30Iwona Pisula
18.04   pon08:00Aleksandra
18.04   pon08:30Tamara
18.04   pon09:00Olga
18.04   pon09:30Grażyna Łukaszewicz
18.04   pon10:00Iwona
18.04   pon10:30R+K Świątkowscy
18.04   pon11:00ks. Rafał
18.04   pon11:30Basia Ossowska
18.04   pon12:00Krysia Kicińska
18.04   pon12:30Monika i Alejandro
18.04   pon13:00Dmytro
18.04   pon13:30Stasia
18.04   pon14:00Krysia Rochna
18.04   pon14:30Helena P.
18.04   pon15:00Leszek K
18.04   pon15:30Stasia HP
18.04   pon16:00Aniela
18.04   pon16:30Hania N
18.04   pon17:00Marysia Sz.
18.04   pon17:30 Veni Creator -par. Ducha Świętego
18.04   pon18:00Wiktoria Kurzyjczyk
18.04   pon18:30Marek F
18.04   pon19:00Krysia Kicińska
18.04   pon19:30Dominika Adryan
18.04   pon20:00Miecia Kierinkiewicz
18.04   pon20:30Jola Wołoszyn
18.04   pon21:00Grzegorz Kierinkiewicz
18.04   pon21:30Emilia Ulatowska
18.04   pon22:00Ryszard Gawel
18.04   pon22:30Teresa Gawel
18.04   pon23:00Danuta D
18.04   pon23:30Zofia Wierzbicka
19.04   wt00:00Zofia Wierzbicka
19.04   wt00:30Wiesława P
19.04   wt01:00Wiesława P
19.04   wt01:30Marysia Sz.
19.04   wt02:00Emilia Ulatowska
19.04   wt02:30Maria Kapka
19.04   wt03:00Maria Kapka
19.04   wt03:30Ewa Harwas
19.04   wt04:00Monika Cyraniak
19.04   wt04:30Teresa Gawel
19.04   wt05:00Tamara
19.04   wt05:30Tamara
19.04   wt06:00Dominika B
19.04   wt06:30Gajecka
19.04   wt07:00Danuta D
19.04   wt07:30Iwona Pisula
19.04   wt08:00Aleksandra
19.04   wt08:30Czesława Wirkus
19.04   wt09:00Czesława Wirkus
19.04   wt09:30Grażyna Łukaszewicz
19.04   wt10:00Tamara
19.04   wt10:30R+K Świątkowscy
19.04   wt11:00kl. Jakub
19.04   wt11:30Basia Ossowska
19.04   wt12:00Krysia Kicińska
19.04   wt12:30Czesława Wirkus
19.04   wt13:00Iwona
19.04   wt13:30Stasia
19.04   wt14:00Krysia Rochna
19.04   wt14:30Helena P.
19.04   wt15:00Leszek K.
19.04   wt15:30Stasia HP
19.04   wt16:00Monika i Alejandro
19.04   wt16:30ks. Rafał
19.04   wt17:00Kusmierska M
19.04   wt17:30Parafia Miłosierdzia Bożego w Pile
19.04   wt18:00Janina B
19.04   wt18:30Wiktoria Kurzyjczyk
19.04   wt19:00Halina Jasińska
19.04   wt19:30Ola Mowczan
19.04   wt20:00Grzegorz Kierinkiewicz
19.04   wt20:30Miecia Kierinkiewicz
19.04   wt21:00Emilia Ulatowska
19.04   wt21:30Emilia Ulatowska
19.04   wt22:00Małgorzata Brzezińska
19.04   wt22:30Bartlomiej Glazik
19.04   wt23:00Alicja
19.04   wt23:30Bożena
20.04   śr00:00Urszila
20.04   śr00:30Marysia Sz.
20.04   śr01:00Zofia Wierzbicka
20.04   śr01:30Zofia Wierzbicka
20.04   śr02:00Maria Kapka
20.04   śr02:30Maria Kapka
20.04   śr03:00ks. Rafał
20.04   śr03:30Ewa Harwas
20.04   śr04:00Tamara
20.04   śr04:30Teresa Gawel
20.04   śr05:00Monika Cyraniak.
20.04   śr05:30Monika Cyraniak
20.04   śr06:00Agnieszka i Łukasz P.
20.04   śr06:30Ola Nizińska
20.04   śr07:00Wiesława P
20.04   śr07:30Wiesława P
20.04   śr08:00Czesława Wirkus
20.04   śr08:30Irena Pawłowska
20.04   śr09:00Czesława Wirkus
20.04   śr09:30Aleksandra
20.04   śr10:00Tamara
20.04   śr10:30R+K Świątkowscy
20.04   śr11:00Aneta Hejak
20.04   śr11:30Basia Ossowska
20.04   śr12:00Krysia Kicińska
20.04   śr12:30Leszek K
20.04   śr13:00Iwona
20.04   śr13:30Stasia
20.04   śr14:00Krysia Rochna
20.04   śr14:30Helena P.
20.04   śr15:00Maria Opaluch
20.04   śr15:30Stasia HP
20.04   śr16:00Czesława Wirkus
20.04   śr16:30Monika i Alejandro
20.04   śr17:00Kusmierska M
20.04   śr17:30Parafia Miłosierdzia Bożego w Pile
20.04   śr18:00Wiktoria Kurzyjczyk
20.04   śr18:30Bartlomiej Glazik
20.04   śr19:00Halina Jasińska
20.04   śr19:30Czerwonka J
20.04   śr20:00Grzegorz Kierinkiewicz
20.04   śr20:30Miecia Kierinkiewicz
20.04   śr21:00Emilia Ulatowska
20.04   śr21:30Marzena
20.04   śr22:00Ryszard Gawel
20.04   śr22:30Maria Mania
20.04   śr23:00Hania N
20.04   śr23:30Bozena
21.04   czw00:00Urszula
21.04   czw00:30Marysia Sz.
21.04   czw01:00Ks. Piotr
21.04   czw01:30Zofia Wierzbicka
21.04   czw02:00Zofia Wierzbicka
21.04   czw02:30Maria Kapka
21.04   czw03:00Maria Kapka
21.04   czw03:30Violetta
21.04   czw04:00Violetta
21.04   czw04:30Teresa Gawel
21.04   czw05:00Monika Cyraniak
21.04   czw05:30Monika Cyraniak
21.04   czw06:00Agnieszka i Łukasz P.
21.04   czw06:30Gajecka
21.04   czw07:00Monika Cyraniak.
21.04   czw07:30Dominika B
21.04   czw08:00Czesława Wirkus
21.04   czw08:30Leszek K.
21.04   czw09:00Czesława Wirkus
21.04   czw09:30Renata Sz
21.04   czw10:00Tamara
21.04   czw10:30R+K Świątkowscy
21.04   czw11:00Marzena
21.04   czw11:30Basia Ossowska
21.04   czw12:00Sylwia KL
21.04   czw12:30Krysia Kicińska
21.04   czw13:00Miecia Kierinkiewicz
21.04   czw13:30Stasia
21.04   czw14:00Krysia Rochna
21.04   czw14:30Helena P.
21.04   czw15:00Maria Opaluch
21.04   czw15:30Stasia HP
21.04   czw16:00Czesława Wirkus
21.04   czw16:30Iwona
21.04   czw17:00Kusmierska M
21.04   czw17:30Parafia Miłosierdzia Bożego w Pile
21.04   czw18:00Wiktoria Kurzyjczyk
21.04   czw18:30ks. Rafał
21.04   czw19:00Halina Jasińska
21.04   czw19:30Czerwonka J
21.04   czw20:00Grzegorz Kierinkiewicz
21.04   czw20:30Jola R
21.04   czw21:00Emilia Ulatowska
21.04   czw21:30Wiesława P
21.04   czw22:00Ryszard Gawel
21.04   czw22:30Barbara Adryan
21.04   czw23:00Danuta D
21.04   czw23:30Maria Mania
22.04   pt00:00Emilia Ulatowska
22.04   pt00:30Marzena
22.04   pt01:00mateusz
22.04   pt01:30Zofia Wierzbicka
22.04   pt02:00Zofia Wierzbicka
22.04   pt02:30Maria Kapka
22.04   pt03:00Maria Kapka
22.04   pt03:30Róża
22.04   pt04:00Marysia Sz.
22.04   pt04:30Teresa Gawel
22.04   pt05:00Monika Cyraniak
22.04   pt05:30Monika Cyraniak
22.04   pt06:00Monika Cyraniak.
22.04   pt06:30Gajecka
22.04   pt07:00Danuta D
22.04   pt07:30Dominika B
22.04   pt08:00Czesława Wirkus
22.04   pt08:30Aleksandra
22.04   pt09:00Czesława Wirkus
22.04   pt09:30Ks. Piotr
22.04   pt10:00Iwona
22.04   pt10:30R+K Świątkowscy
22.04   pt11:00Iwona
22.04   pt11:30Basia Ossowska
22.04   pt12:00Krysia Kicińska
22.04   pt12:30Krysia Rochna
22.04   pt13:00Miecia Kierinkiewicz
22.04   pt13:30Stasia
22.04   pt14:00Tamara
22.04   pt14:30Helena P.
22.04   pt15:00Ewa Harwas
22.04   pt15:30Stasia HP
22.04   pt16:00Czesława Wirkus
22.04   pt16:30ks. Rafał
22.04   pt17:00Kusmierska M
22.04   pt17:30Leszek K.
22.04   pt18:00Aniela
22.04   pt18:30Bartlomiej Glazik
22.04   pt19:00Halina Jasińska
22.04   pt19:30Dominika Adryan
22.04   pt20:00Grzegorz Kierinkiewicz
22.04   pt20:30Czerwonka J
22.04   pt21:00Emilia Ulatowska
22.04   pt21:30Wiesława P
22.04   pt22:00Ryszard Gawel
22.04   pt22:30Hania N
22.04   pt23:00Maria Mania
22.04   pt23:30Maria Mania
23.04   sb00:00Ania
23.04   sb00:30Bozena
23.04   sb01:00Edyta S
23.04   sb01:30Zofia Wierzbicka
23.04   sb02:00Zofia Wierzbicka
23.04   sb02:30Maria Kapka
23.04   sb03:00Maria Kapka
23.04   sb03:30Tamara
23.04   sb04:00Teresa Gawel
23.04   sb04:30Urszula
23.04   sb05:00Monika Cyraniak
23.04   sb05:30Monika Cyraniak
23.04   sb06:00Hania N
23.04   sb06:30Gajecka
23.04   sb07:00Aleksandra
23.04   sb07:30Iwona Pisula
23.04   sb08:00Monika
23.04   sb08:30Irena Pawłowska
23.04   sb09:00Wiesia Ch.
23.04   sb09:30Wiesia Ch.
23.04   sb10:00Tamara
23.04   sb10:30R+K Świątkowscy
23.04   sb11:00Iwona
23.04   sb11:30Basia Ossowska
23.04   sb12:00Krysia Kicińska
23.04   sb12:30Czesława Wirkus
23.04   sb13:00Czesława Wirkus
23.04   sb13:30Stasia
23.04   sb14:00Krysia Rochna
23.04   sb14:30Helena P.
23.04   sb15:00Ewa Harwas
23.04   sb15:30Stasia HP
23.04   sb16:00Wiesia Ch.
23.04   sb16:30Monika i Alejandro
23.04   sb17:00Kusmierska M
23.04   sb17:30Parafia Miłosierdzia Bożego Pile
23.04   sb18:00Wiesława P
23.04   sb18:30Bartlomiej Glazik
23.04   sb19:00Halina Jasińska
23.04   sb19:30Dominika B
23.04   sb20:00Grzegorz Kierinkiewicz
23.04   sb20:30Miecia Kierinkiewicz
23.04   sb21:00Emilia Ulatowska
23.04   sb21:30Czesława Wirkus
23.04   sb22:00Ryszard Gawel
23.04   sb22:30Marysia Sz.
23.04   sb23:00Marzena
23.04   sb23:30Urszula
24.04   ndz00:00Wiesława P
24.04   ndz00:30Bożena
24.04   ndz01:00Zofia Wierzbicka
24.04   ndz01:30Wiesława P
24.04   ndz02:00Aniela
24.04   ndz02:30Zofia Wierzbicka
24.04   ndz03:00Maria Kapka
24.04   ndz03:30Marzena
24.04   ndz04:00Monika i Alejandro
24.04   ndz04:30Teresa Gawel
24.04   ndz05:00Monika Cyraniak.
24.04   ndz05:30Monika Cyraniak
24.04   ndz06:00Janina B
24.04   ndz06:30Gajecka
24.04   ndz07:00Elżbieta P.
24.04   ndz07:30Agnieszka i Łukasz P.
24.04   ndz08:00Czesława Wirkus
24.04   ndz08:30Wiesia Ch.
24.04   ndz09:00Wiesia Ch.
24.04   ndz09:30Dominika B.
24.04   ndz10:00Maria Kapka
24.04   ndz10:30R+K Świątkowscy
24.04   ndz11:00Czesława Wirkus
24.04   ndz11:30Basia Ossowska
24.04   ndz12:00Krysia Kicińska
24.04   ndz12:30Helena P.
24.04   ndz13:00Katarzyna G
24.04   ndz13:30Stasia
24.04   ndz14:00Emilia Ulatowska
24.04   ndz14:30Helena P.
24.04   ndz15:00Janina B
24.04   ndz15:30Stasia HP
24.04   ndz16:00Czesława
24.04   ndz16:30Lidia Smidecka
24.04   ndz17:00Kusmierska M
24.04   ndz17:30Parafia Miłosierdzia Bożego Pile
24.04   ndz18:00Czerwonka J
24.04   ndz18:30Dominika Adryan
24.04   ndz19:00Halina Jasińska
24.04   ndz19:30Krysia Rochna
24.04   ndz20:00Grzegorz Kierinkiewicz
24.04   ndz20:30Tamara
24.04   ndz21:00Miecia Kierinkiewicz
24.04   ndz21:30Emilia Ulatowska
24.04   ndz22:00Barbara Adryan
24.04   ndz22:30Monika
24.04   ndz23:00Urszula
24.04   ndz23:30Elżbieta